Burger King® The ONE Awards’de “Fast Food” kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.01.2019 09:29:15

Burger King® The ONE Awards’de “Fast Food” kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi

Marketing Türkiye ile tüketici araştırmaları konusundaki çalışmaları ile öne çıkan AKADEMETRE’nin ortak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında ‘fast food’ kategorisinde ‘yılın itibarlısı’ Burger King® oldu.

Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 8 Ocak’ta bir törenle sahiplerini buldu.

Türkiye hızlı servis restoran sektörünün lideri TAB Gıda güvencesiyle faaliyet gösteren Burger King®, pazarlama sektörünün en önemli standartlarından birine dönüşen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde bu yıl ‘fast food’ kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Marketing Türkiye ile tüketici araştırmaları konusundaki çalışmaları ile öne çıkan AKADEMETRE’nin ortak düzenlediği araştırmada; yılın en başarılı markaları ve paydaşları her yıl olduğu gibi halk jürisi tarafından seçildi. Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 34 sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları ödüllendirildi.

TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü (CMO) Seçil Demiralp ‘’Burger King® Türkiye olarak her zaman farklı, vurucu, ilgi uyandıran ve dikkat çekici işlere imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Biz inanıyoruz ki başarının yolu tüketicimizi dinlemekten, onların isteklerine cevap verecek özel iletişim kampanyaları yaratmaktan geçiyor. Her zaman en iyi olmak için çaba sarf ediyoruz, dolayısıyla bu ödülle hiçbir çabanın karşılıksız kalmadığını görüyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve motivasyonla daha iyilerini karşınıza çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya, ülke genelinde on binlerce çalışanımızla; hızdan, esneklikten, dinamizmden, kaliteden ödün vermeden sektörde yaşanan değişimlere anında yanıt vermeye devam edeceğiz. Değişimin bir parçası hatta kaynağı olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.