"Türkiye üç tane Four Seasons otelin yer aldığı ender ülkelerden biri olacak"
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.01.2019 09:56:06

"Türkiye üç tane Four Seasons otelin yer aldığı ender ülkelerden biri olacak"

İstanbul’daki Four Seasons Sultanahmet ve Beşiktaş’taki Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’un sahibi Tay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak Bodrum’da devam eden Four Seasons otel yatırımları hakkında son bilgileri verdi.

İstanbul’daki Four Seasons Sultanahmet ve Beşiktaş’taki Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’un sahibi Tay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak Bodrum’da devam eden Four Seasons Resorts and Private Residence yatırımları hakkında son bilgileri verdi. Capital Dergisinden Ayçe Tarcan Aksakal’a konuşan Toprak, Türkiye’deki 3’üncü Four Seasons’ı 2020’de Bodrum’da açacaklarını söyledi.

Dünyanın en önemli yatırımlarından biri

Bodrum’da 5-6 milyar lirayı bulacak Four Seasons yatırımlarının dünyanın en önemli yatırımlarından biri olacağını belirten Toprak şöyle konuştu: "İyi bir turizm yatırımcısıyız. En önemli vazifemiz, işi en iyi bilen insanla çalışmak. Bu nedenle turizm işimizle direkt uğraşmıyoruz, sadece projeyi geliştiriyoruz. Ardından da bu işin en iyisi markalarla iş birliği yapıyoruz. Mesela bunun en güzel örneği Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus. Yine yatırımcısı olduğumuz Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet’in ardından, Bodrum projemizin içinde yer alacak Four Seasons Resort Bodrum ile Türkiye’de 3 tane Four Seasons otelimiz olacak. Türkiye dünyada 3 tane Four Seasons otelin yer aldığı ender ülkelerden biri olacak."

Turizmde rakamsal bazda 2014 ve 2015’i arıyoruz
Turizmin 2016 ve 2017’ye göre adetsel olarak iyi olduğunu belirten Toprak, " Ancak hala rakamsal olarak baktığınızda 2014 ve 2015’i arıyoruz. Umarım, önümüzdeki yıllar turizmde hem fiyat hem adet olarak en parlak olduğumuz yıllar olur." diye konuştu.


Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.