Tadında Anadolu Yerli Malı Haftası’nı kutluyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.12.2018 09:30:02

Tadında Anadolu Yerli Malı Haftası’nı kutluyor

Anadolu mutfağının kültür mirasını koruyarak, eşsiz lezzetleri geçmişten günümüze sunan Tadında Anadolu, 12-18 Aralık tarihleri arasında tüm şubelerinde Yerli Malı Haftası’nı kutluyor. 600’ün üzerinde yöresel ürünü, yerinden temin ederek yerel üreticisine destek olan Tadında Anadolu, bu haftaya özel misafirlerine çeşitli ikramlarda bulunacak.

Yerli üretimi destekleyen ve yerli üreticilerin yanında olan Tadında Anadolu, tüm şubelerinde Yerli Malı Haftası’nı kutluyor. 1946 yılından beri kutlanan Yerli Malı Haftası’nda yerli üretim bilincini aşılamayı hedefleyen Tadında Anadolu, bu hafta süresince tutumlu olmanın, yatırım yapmanın ve Türkiye’de emek verilerek üretilen yerli malı kullanmanın önemi vurguluyor.

 

12-18 Aralık tarihleri arasında Tadında Anadolu şubelerini ziyaret eden misafirleri çeşitli ikramlar bekliyor. 600’ün üzerinde yöresel ürünü, yerinden temin ederek yerel üreticisine destek olan Tadında Anadolu, Yerli Malı Haftası ile de bu desteğine devam ediyor.

 

Yerli Malı etkinliğinde tadım şöleni

Bu özel hafta dışında Capitol AVM’nin en üst katındaki köprü alanında Yerli Malı etkinliği düzenleyen Tadında Anadolu, 14-15 Aralık’ta Ekozel, Lazika, Eğriçayır, Antakyalı Kömbe, BTA Lokum, Kivahan, Delidane markalarını misafirleriyle buluşturuyor. Ücretsiz olan etkinlikte misafirler, çaydan organik ürünlere, zeytinyağından bala birçok doğal ürünün tadabilecek.

 

Tadında Anadolu, İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Milas Bodrum havalimanlarında ve Altunizade Capitol AVM’de misafirlerine Anadolu’nun zengin ve çeşitli lezzetlerini sunmaya devam ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.