Yeni yıla Renaissance Polat’da eğlenerek girin
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.12.2018 09:18:25

Yeni yıla Renaissance Polat’da eğlenerek girin

Renaissance Polat İstanbul Hotel, bu özel gecede bütün misafirlerinin zevklerine hitap ederek, farklı eğlence alternatifleri ile muhteşem bir gece hazırlıyor.

Daphne Restaurant’da, Ceren & Süleyman ve Orkestra’sının eğlenceli sahnesi, Oryantal Olga’nın kıvrak dansları ve yılbaşına özel büfe ile yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapacaksınız.

Kişi Başı : 450 TL’den başlayan fiyatlar ile…

Marmara Balık Lokantası’nda; Yani Kordomenidis ve Orkestrası’nın keyifli sahnesi, Oryantal Olga’nın kıvrak dansları ve yılbaşına özel hazırlanan menüleri ile çok eğleneceksiniz.

Kişi Başı : 550 TL

Yeni yılın ilk gününü Renaissance Polat İstanbul’da geçirmek isteyenler için “Özel Yılbaşı Konaklama Paketleri” hazırlanmış. İsterseniz sadece konaklayabilir, isterseniz yılbaşı programlarının dahil olduğu konaklama paketlerinden birini seçebilirsiniz.

145 Euro’dan başlayan fiyatlar ile Polat Patisserie’nin hazırladığı birbirinden şık yılbaşı sepetleri ile sevdiklerinize çok özel yeni yıl hediyeleri verebilir, evinizde gerçekleştireceğiniz yılbaşı davetiniz için kestaneli ve iç pilavlı yılbaşı hindisi sipariş edebilirsiniz.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.