Divan pastaneleri yeni yılı renklerin büyüleyici ahengi ile karşılıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.12.2018 09:34:54

Divan pastaneleri yeni yılı renklerin büyüleyici ahengi ile karşılıyor

Yenilikçi hizmet anlayışını geleneksel tatlarla buluşturan Divan Pastaneleri, her yeni yılın vazgeçilmezi olan hediyelik setlerini bu sene özel hazırlanan Tavus kuşu teması ile sunuyor.

Yeni yılda sevdikleriyle rengarenk hediyeler, iyi dilekler paylaşmak isteyenler için tavus kuşunun ihtişamından esinlenilen bu özel seri; Tavus kuşunun masallara konu olan büyüleyici güzelliğinden ilhamla tasarlandı, bu özel seri görselliğiyle göz doldururken Divan’ın lezzet dolu pralinleri, madlenleri, lokumlarıyla sizleri haz ve lezzet şölenine davet ediyor. Mor, yeşil ve mavinin yanı sıra tavus kuşunun gösterişli tüylerindeki parıltının da yansıtıldığı Divan Pastanelerinin yılbaşı özel serisi, hediye arayışındakilere sunduğu şık alternatifleri ile yeni yılda da paylaşılan anlara şahitlik etmeye hazırlanıyor.

 

Damaklarda eşsiz bir tat bırakan lüks çikolata ve butik pastane konseptiyle Türkiye’de lider konuma sahip Divan Pastaneleri, yeni yılı tavus kuşunun büyüleyici güzelliğiyle karşılıyor. Sevdiklerini eşsiz bir yeni yıl hediyesi ile mutlu etmeyi arzulayanlar için rengarenk setler sunan Divan Pastaneleri, tavus kuşunun güzelliğinden ve zerafetinden ilham alan renklerin ahengiyle oluşturulmuş yılbaşı kutularıyla her zevke hitap ediyor.

 

Iron, Emerald, Onxy, Indigo, Violet, Honey ve Cherry olarak adlandırılan yılbaşı setleri; özel pralinler, madlen çikolatalar, enfes lokumlar ve hediyelik dekoratif parçalar sunuyor. Her renginde bir ilham, her hareketinde bir ışık oyunu gizli paketler, yeni yılı ışıltılar ve eşsiz lezzetlerle karşılamak isteyenleri bu eşsiz koleksiyonu keşfetmeye davet ediyor. Zarif dekoratif aksesuarları, kişisel hobilere hitap eden hediyelikler ve yılbaşı ruhunu temsil eden rengarenk süslerden oluşan paketleri, Divan’ın lezzet dolu çikolataları ve Türk lokumlarının eşsiz lezzeti tamamlıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.