Bronwyn kahvaltı menüsüyle misafirlerine lezzetli seçenekler sunuyor!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 05.12.2018 09:18:24

Bronwyn kahvaltı menüsüyle misafirlerine lezzetli seçenekler sunuyor!

Nişantaşı’nda; taze, hızlı ve doyurucu alternatifler sunan Bronwyn, günlük malzemelerle hazırlanan kahvaltı menüsüyle misafirlerine lezzetli seçenekler sunuyor!

Nişantaşı’nda “Taze, lezzetli ve hızlı” mottosuyla ve sağlıklı lezzetleri ile açıldığı günden beri ilgi uyandıran Bronwyn; eşsiz lezzetleri ve güleryüzlü ekibi ile şimdiden müdavimlerini oluşturdu bile…

Bronwyn, güne sağlıklı ve zinde başlamak isteyenler için sabah kahvaltısında sunduğu; porridge, jambonlu poşe yumurta, kök sebzeli yumurta beyazı omlet gibi nefis kahvaltı seçeneklerinin yanı sıra kaşar & domates, keçi peynirli & jambonlu, akdeniz vegan ve house gibi alternatiflerin de yer aldığı tost çeşitleriyle iştah açıcı lezzetleri deneyimlemeye davet ediyor!

Bizden duymuş olmayın ama Bronwyn’in menemeni mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında!

Her güne yeni başlangıç ile hiçbir yemeğin ikinci gün servis edilmediği, hızlı yemeklerin sağlıksız olma anlayışından uzaklaşarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Bronwyn; taze, lezzetli ve sağlıklı seçenekler sunuyor.

Bronwyn, hızlı servis anlayışıyla şehrin koşuşturmasında yemeğe çok fazla vakit ayıramayan, sabah işe giderken hem sağlıklı, hem lezzetli öğünler tüketmek isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Kısa sürede müdavim kitlesini oluşturan Bronwyn, sabah kahvaltılarınız için keyifli bir mekan arayışında olan, çalışmak için konforlu bir alana ihtiyaç duyan, taze ve sağlıklı lezzetlere hızlıca ulaşmak isteyenler için ideal bir mekandan beklenen her şeyi karşılıyor.

Dünya gıda israfı araştırmalardaki sosyo-ekonomik düzeyin yükseldikçe israfın arttığının üzücü sonucundan yola çıkan Bronwyn, gün içinde tüketilmeyen

ürünlerini akşam ihtiyaç sahiplerine de ulaştırarak, hizmet verdiği toplumun ihtiyaçlarına ve toplum refahına katkı sağlıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.