Mitte’den her salı sushi day & kimono partisi
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 04.12.2018 11:35:29

Mitte’den her salı sushi day & kimono partisi

Uzak Doğu mutfağının en seçkin lezzetlerini kaliteli servis anlayışıyla sunan Mitte, her Salı “Sushi Day” ve “Kimono Partisi” düzenliyor.

17:00 – 23:00 saatleri arasında sınırsız sushinin 95TL’ye sunulduğu, ardından seçkin DJ performanslarıyla, birbirinden renkli kimonolar eşliğinde Kimono Partisi düzenleyen Mitte, şehirde Uzak Doğu rüzgarları estiriyor.

Çin’den Hindistan’a uzanan zengin menüsüyle Uzak Doğu mutfağının en beğenilen lezzetlerini sunan Mitte, genç ve yetenekli şefi İrem Esen ve ekibinin yurt dışı eğitim tecrübeleriyle hazırladığı sushi menüsüyle her Salı “Sushi Day” düzenliyor.

17:00 – 23:00 saatleri arasında sushi düşkünlerini lezzet yolculuğuna çıkaracak olan alacarte standartındaki “Sushi Day” menüsünde; Tornado Roll, Sake Teriyaki Roll, California Roll, Spicy Suzuki Roll, Dragon Roll, Philadelphia Roll, Vegetable Tempura Rol, Tempura Roll, Rainbow, Somon Skin gibi iştah açıcı seçenekler yer alıyor.

Japon ve Çin kültürlerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan ve günümüz modasında da trendler arasında yer alan kimonoya özel her Salı saatler 23:00’ü gösterdiğinde “Kimono Partisi” düzenleyen olan Mitte, sürpriz DJ’leri ağırlayarak keyif dolu saatlere ev sahipliği yapıyor.

Hem Uzak Doğu lezzetlerini hem de kültürünü Karaköy’e taşıyan Mitte, şehrin en iyi alternatifi olmaya devam ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.