Godiva’nın ikonik Yeni Yıl Koleksiyonu raflardaki yerini aldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 04.12.2018 09:39:31

Godiva’nın ikonik Yeni Yıl Koleksiyonu raflardaki yerini aldı

Godiva, Belçika çikolatasının en leziz halini bu kez kışa özel tatlılardan ilham alarak tek lokmalık lüks çikolata formunda sunuyor. Godiva Yeni Yıl Koleksiyonu 19 Kasım itibarıyla raflardaki yerini alacak.

Godiva, yeni yıl için özel bir koleksiyon tasarladı. Sevilen kış tatlılarından esinlenen Godiva’nın Yeni Yıl Koleksiyonu, benzersiz Belçika çikolatasıyla kaplanmış ‘’mini-pastalar’’ formunda, tek lokmalık çikolatalardan oluşuyor.

Koleksiyon; Bitter Çikolatalı ve Pikan Cevizli Turta, Bitter Çikolatalı ve Vanilyalı Armut Tatlısı, Çikolatalı Fudge gibi farklı kültürlerdeki geleneksel kış tatlılarından ilham alıyor. 

 

Özel bir yeni yıl hediyesi: Çikolata formunda ikonik kış tatlıları

Godiva’nın baş çikolata şefi Jean Apostolou, Yeni Yıl Koleksiyonu’nu: “90 yılı aşkın bir süredir Godiva en görkemli yeni yıl hediyelerini hazırlıyor. Tüm dünyada kış sezonunun en sevilen tatlılarını mini-pastalar şeklinde, tek lokmalık lüks çikolatalara dönüştürerek bu geleneği sürdürüyoruz…” sözleriyle anlatıyor.

 

Emily Carew Woodard’dan cesur ve romantik kutular

Godiva Yeni Yıl Koleksiyonu’nun şık kutuları ise Emily Carew Woodard tarafından tasarlandı. Cesur ve romantik sanat eserleri ile tanınan Woodard, yeni yılın pozitif ruhunu taşıyan bir çelenk tasarladı.

Koleksiyonda yeni tasarımların yanı sıra ikonik Gold kutuları, trüf koleksiyonları, eğlenceli çikolata takvimleri, şık hediyelik eşyalar ve çok daha fazlası yer alıyor...

 

 

 

Godiva Yeni Yıl Koleksiyonu

 

Bitter Çikolatalı Pikan Cevizli Turta

Pürüzsüz ve zengin kakaolu bitter çikolata içerisinde tuzlu pikan cevizli praliné.

 

Bitter Çikolatalı ve Vanilyalı Armut Tatlısı

Fransa’nın ünlü armut tatlısı Poire Belle Hélène’den ilham alınarak geliştirilen leziz bir çikolata… Bitter çikolata içerisinde birleşen yumuşak armutlu ganaj ve kremsi vanilyalı mus dolgu.

 

 

Çikolatalı Fudge

Pürüzsüz sütlü çikolata içerisinde bulunan yumuşacık % 72 bitter çikolata ganaj.

   

Koleksiyonun ambalajları, İngiliz tasarımcı Emily Carew Woodard tarafından Godiva için özel olarak yapıldı.

20 adet pralin çikolata


4 adet pralin çikolata

12 adet trüf çikolata

7 adet pralin çikolata

20 adet kare çikolata

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.