Caffé Nero’dan yılbaşına özel lezzetler
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 30.11.2018 14:36:52

Caffé Nero’dan yılbaşına özel lezzetler

Caffé Nero, yeni yıla lezzetli bir başlangıç yapmak isteyen misafirlerine yönelik olarak yılbaşına özel tatlar hazırladı. Caffé Nero’nun soğuk kış günlerini ısıtan enfes sıcak çikolatası Winter Spiced Hot Chocolate ve kadifemsi sütle karamelin mükemmel uyumundan oluşan Toffee Caramel Latte’si, yeni yıla keyifle merhaba demek isteyen lezzet tutkunlarını bekliyor.

“Milano’da değilseniz en iyi kahveci” unvanına sahip Caffé Nero, kışın yakıcı soğuğunda içini ısıtmak, yeni yıla yepyeni tatlarla girmek isteyen misafirleri için iki özel lezzet sunuyor. Kaliteli İtalyan kahvesini birbirinden eşsiz lezzetlerle birlikte sunan Caffé Nero, Winter Spiced Hot Chocolate ve Toffee Caramel Latte ile 2019 yılını karşılıyor.

 

Eritilmiş, yoğun ve akışkan çikolatayla hazırlanan sıcak çikolata Winter Spiced Hot Chocolate, çırpılmış krema üzerine rendelenmiş ince çikolatasıyla yeni yıla sıcak bir başlangıç yapmak isteyenlerin damaklarını şendlendiriyor. Yumuşak ve kadifemsi dokusuyla büyüleyen, incecik süt köpüğünü toffee parçalarının süslediği Toffee Caramel Latte ise, hem karamelin damaklarda bırakacağı eşsiz lezzeti hem de görüntüsü ile missfirlerin yeni yıl coşkusuna eşlik ediyor.

Kışın tadını doyasıya çıkarmak, 2019’a sevdikleriyle neşe ve keyifle girmek isteyen lezzet tutkunları, Caffé Nero’nun maharetli baristalarının elinden çıkan bu yepyeni tatlarla yeni yıla merhaba diyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.