Modern Meksika mutfağının önde gelen temsilcisi Jorge Vallejo Gastromasa’daydı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 18.11.2018 15:46:10

Modern Meksika mutfağının önde gelen temsilcisi Jorge Vallejo Gastromasa’daydı

Başarılı şef, restoranı Quintonil ile The World’s 50 Best 2018’in 11. sırasında yer alırken, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Latin America’s 50 Best 2018 listelemesinde ise 9. sıranın sahibi oldu.

Modern Meksika mutfağının önde gelen temsilcisi Jorge Vallejo Gastromasa’da. Başarılı şef, restoranı Quintonil ile The World’s 50 Best 2018’in 11. sırasında yer alırken, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Latin America’s 50 Best 2018 listelemesinde ise 9. sıranın sahibi oldu. Vallejo’nun Gastromasa’da gerçekleştirdiği sunumundan: “Gastromasa’da temanın yaratıcılık olduğunu öğrenince çok sevindim. Hayatımda yaratıcılığın çok önemli bir yeri var. Ülkemin ürünleriyle çalışmayı ve bu ürünleri mümkün olduğunca en iyi şekilde pişirebilmeyi seviyorum.”

************************************************

Jorge Vallejo, the leading representative of modern Mexican cuisine, is at Gastromasa. The successful chef’s restaurant Quintonil, entitled 11th in The World Bests 50 Best 2018 and ranked 9th in the Latin America’s 50 Best 2018 List which was announced recently. Vallejo’s presentation in Gastromasa: “I am very glad to learn that the theme in Gastromasa is creativity. There’s a lot of creativity in my life. I like working with my country’s products and cooking them as best as possible.” 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.