İspanya’nın ünlü lezzeti La Viña’da
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.11.2018 09:30:57

İspanya’nın ünlü lezzeti La Viña’da

Zorlu Center’da kapılarını açan ve kısa sürede şehrin en beğenilen mekânları arasına giren La Viña, iddialı lezzetlerini misafirleriyle buluşturuyor. İspanyol mutfağının klasiklerinden olan Paella, her damak zevkine uygun alternatifleriyle La Viña’nın öne çıkan lezzetleri arasında yer alıyor.

İspanyol mutfağının Türkiye’deki en iyi temsilcisi olmaya aday La Viña, İspanyol şef Javier Duarte Campos’un danışmanlığı ile şekillenen zengin menüsünde özel tatlara yer veriyor. Menüde Gazpacho, Tortilla Espana, Bomba de la Barceloneta gibi İspanyol mutfağının öne çıkan lezzetlerin yanı sıra, farklı malzemelerle hazırlanan Paella’lar özellikle dikkat çekiyor. “İspanyol pilavı” olarak adlandırılan paella; Tavuklu & Sebzeli, Deniz Mahsullü,Sebzeli ve Enginarlı çeşitleriyle farklı damak zevklerine hitap ediyor. Paylaşımlık pilavlar olarak servis edilen paellalar dışında arzu edenler için Enginarlı ve Siyah Mürekkepli Pilav da La Viña menüsünde yer alıyor.

 

Keyifli bir atmosfer ve özel lezzetler

 

İspanyol mutfağından özel lezzetleri şık sunumlar ile birleştirerek sunan La Viña, dekorasyon detaylarıyla da şehrin en keyifli mekânlarından biri olmayı başarıyor. Londra ve Dubai’de başarılı birçok mimari projede imzası bulunan Atelier EPJ’nin Umut Özkanca’nın fikirleri ile harmanlayarak tasarladığı mekân, ambiyansındaki dinamik, eğlenceli ve renkli detaylarla feminen bir duruş sergiliyor. Geniş iç alanı ve açık alanda konumlanan konforlu terasında misafirlerini ağırlayan La Viña, zengin menüsü, keyifli atmosferi ve başarılı DJ performanslarıyla şehrin en gözde adreslerinden.


Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.