Michelin yıldızlı şef Davide Oldani Gastromasa’da yerini alıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 02.11.2018 17:44:41

Michelin yıldızlı şef Davide Oldani Gastromasa’da yerini alıyor

Gastromasa birbirinden değerli yıldız şeflere İstanbul’da ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Michelin yıldızlı şef Davide Oldani Gastromasa’ya geliyor. Türkiye’den dünya gastronomisine açılan bir platform olan IV. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 17 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşmeye hazırlanıyor.

Michelin yıldızlı şef Davide Oldani Gastromasa’da. Ünlü şef 2003 yılında açtığı restoranı D’O’da çağdaş İtalyan mutfağının temsilcisi haline geliyor. Oldani, adeta İtalyan mutfağının yoruma açık olduğunu kanıtlıyor. Oldani için; mevsimsellik ve kalite ön planda olurken; tarzını oluşturan bir diğer özellik de uyum ve zıtlığın dengesi oluyor. 

Gastromasa birbirinden değerli yıldız şeflere İstanbul’da ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Türkiye’den dünya gastronomisine açılan bir platform olan IV. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 17 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşmeye hazırlanıyor. Sözen Organizasyon tarafından düzenlenen konferansın sponsorları bu yıl Metro Türkiye ve Gastronometro oluyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.