Tavuk Dünyası Eskişehir’deki 2. restoranını Espark AVM’de açtı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.10.2018 09:30:37

Tavuk Dünyası Eskişehir’deki 2. restoranını Espark AVM’de açtı

Tavuk Dünyası, zengin menüsünde yer alan ödüllü ve özel lezzetlerini daha fazla Eskişehirli konuğuna sunmak üzere kentteki ikinci restoranını Espark AVM’de açtı.

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, Türkiye’nin en modern kentlerinden olan Eskişehir’de yeni bir yatırım daha yaptı. Bugüne kadar Tepebaşı Caddesi’nde bulunan ve Eskişehir’deki ilk restoranı olan şubesinde konuklarını ağırlayan Tavuk Dünyası, ikinci şubesinin kapılarını ise Espark AVM’de açtı.

 

 

Böylece Tavuk Dünyası, Eskişehirli konuklarını alışverişlerini yapmak ve sosyalleşmek için geldikleri Espark AVM’de de, yine şık ve keyifli bir restoran atmosferinde, ödüllü ve birbirinden lezzetli ürünleriyle ağırlamaya devam edecek.

 

Tavuk Dünyası, Espark AVM’deki yeni şubesiyle birlikte Türkiye’deki toplam restoran sayısını ise 43 ilde 167’ye çıkarmış oldu.

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, 2018 yılı hedefleri kapsamında aralıksız şekilde yeni şubelerini açmaya devam ettiklerini, böylece Türkiye’nin farklı birçok şehrinde daha fazla konuğu ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti ve Eskişehir’de açılan ikinci restoranlarıyla ilgili şunları söyledi: “Bugüne kadar yapılan yatırımlarla Türkiye’nin en modern şehirlerinden biri haline gelen Eskişehir’de ikinci restoranımızı açmak bizim için gerçekten heyecan verici. Eskişehir gerek sahip olduğu renkli ve kaliteli sosyal hayatı gerekse de tüketici profiliyle markamız için de en önemli bölgelerin başında geliyor. Eskişehirli yatırımcılarımızdan gelen yeni yatırım talepleriyle çok daha fazla Eskişehirli misafirimizi restoranlarımızda ağırlamak adına gerekli çalışmalarımızı yeni dönemde de sürdüreceğiz.”
 

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

 

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

 

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

 

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

 

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

 

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.