McDonald’s Türkiye’nin 257’nci restoranı Beyoğlu Fitaş’ta hizmete girdi
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 22.09.2018 12:02:02

McDonald’s Türkiye’nin 257’nci restoranı Beyoğlu Fitaş’ta hizmete girdi

McDonald’s Türkiye’nin 257’nci restoranı Beyoğlu Fitaş’ta hizmete girdi Restoran zincirlerine bir yenisi daha eklendi.

McDonald’s Türkiye yeni restoran açılışları ile Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor. Türkiye’nin birçok şehrinde restoran zincirleri olan McDonald’s Türkiye’nin 257’nci restoranı Beyoğlu Fitaş’ta hizmete başladı. Kahvaltı seçeneğinin olmadığı restoran, 25 çalışanıyla haftanın yedi günü 09:00 - 01:00 saatleri arasında hizmet verecek.

 

McDonald’s Türkiye olarak vaatlerinin ’en iyi kalitede en uygun fiyatlı ürünü restoranda en iyi deneyimle müşterilerine sunmak ve onlara keyifli anlar yaşatmak’ olduğunu söyleyen McDonald’s Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, her yerde olmaya çalışmak yerine doğru yerde, doğru lokasyonda olmaya önem verdiklerini vurguladı. Uçanlar, ’’Yeni restoranımızın misafirlerimizin sosyal yaşamlarında da renkli bir mola yeri olacağına inanıyorum. Kısacası Beyoğlu’nda McDonald’s gibisi yok’’ dedi.

 

Beyoğlu Fitaş adres: Şehit Muhtar Mahallesi, İstiklal Caddesi, Fitaş Pasajı, No: 12/1, Beyoğlu /İstanbul

 

Türkiye’de McDonald’s

‘BrandZ En Değerli 100 Küresel Marka’ çalışmasına göre dünyanın en değerli 8. markası olan ve Türkiye’de ilk restoranını 1986 yılında açan McDonald’s, 2005 yılından bu yana Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet göstermektedir. McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %95’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.