La Delmare sağlıklı menüsünü tatmaya davet ediyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 17.08.2018 10:06:56

La Delmare sağlıklı menüsünü tatmaya davet ediyor

La Delmare Life Club bünyesinde hizmet veren “Roof Restaurant” yeni konseptiyle İstanbul’daki tüm 29’ların deneyimli işletmecisi Orhan Akpınar’a teslim edildi.

Beslenmesine özen gösteren sporcuların mutfağı “Roof Restaurant”, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerindeki sağlıklı menüleriyle kısa sürede damak tadına önem verenlerin de uğrak noktası haline geldi.
 

Sağlıklı içeceklerin de adresi

“Fit menü” adıyla sporla ilgilenen ve beslenmesine özen gösteren kişilerin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve yüksek proteinli yemekler sunan mekan, taptaze soğuk sıkım detoks içecekleriyle de tam bir sağlık cenneti.

Vitamin ve mineral değerleri korunarak sıkılan meyve sularının içinde ise yok yok! Elma, ıspanak, salatalık, limon, karalahana, marul, maydanoz ve zencefilli kürler vücudunuzun ihtiyacı olan tüm besinleri içinde bulunduruyor.


 

Günlük kalori hesabı belirlendikten sonra diyetisyen, gıda mühendisi ve spor eğitmenleri eşliğinde hazırlanan öğünler yakında kişilere göre düzenli olarak evlerine/işlerine gönderilecek. Kişiye özel olarak hazırlanan program ile La Delmare müşterilerine sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.
 

Kahvaltı ziyafete dönüşüyor

Peynir çeşitleri, bal, kendi yaptıkları sucuk, köy kaymağı, ev reçelleri, menemeni, sigara börekleri ve pişi ile zengin bir kahvaltı menüsü sunan mekânın dekorasyonu da baştan aşağı yenilendi. 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.