Kahve Dünyası’ndan ferahlatan lezzet: Naneli dondurma
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.08.2018 10:11:17

Kahve Dünyası’ndan ferahlatan lezzet: Naneli dondurma

Zengin dondurma çeşitleriyle her zevke hitap eden Kahve Dünyası, bu kez ferahlık ve tazelik hissinden ilham alarak ürettiği Naneli Dondurma’yı misafirlerinin beğenisine sundu. Tam yağlı Jersey inek sütü, doğal salep ve dondurmaya Kahve Dünyası’na özgü bir kıvam kazandıran süt kreması ile bir araya gelen nane, damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor.

Mis gibi kokusu, ferahlık, tazelik ve doğallık hissiyle soğuk içeceklerden sandviçlere kadar girdiği her lezzetin tadını katlayan nane, şimdi de Kahve Dünyası’nın dondurmasıyla buluştu. Lezzetinin sırrı, doğal ve taze içeriklerinde saklı Naneli Dondurma, endüstriyel üretimden uzak, tamamen ev yapımı tarzında üretiliyor. Tam yağlı Jersey inek sütü, doğal salep, dondurmaya Kahve Dünyası’na özgü bir kıvam kazandıran süt kreması ve şeker ile lezzetlendirilmiş nane ile hazırlanan bu özel lezzet, dondurma keyfini doruklara taşıyor.

Üretiminde hiçbir yapay katkı maddesi ve boya kullanılmayan Naneli Dondurma keyfi, ev ve iş yerlerinde de sürüyor. Özel ısı korumalı kutu içinde kiloluk olarak satışa sunulan Kahve Dünyası dondurmaları, lezzetleri birbirine karışmadan ve bir buçuk saate kadar erimeden dayanabiliyor.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.