Nelipide Gurme’den taze el açması burma tatlısı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 09.08.2018 09:42:31

Nelipide Gurme’den taze el açması burma tatlısı

‘En sevdiğin pide’ sloganıyla yola çıkıp birbirinden lezzetli pideleri misafirleriyle buluşturan Nelipide Gurme, menüsündeki diğer lezzetlerle de tercih ediliyor. Pidenin ardından tatlı yemek isteyenler için düşünülmüş tatlı menüsü, içeriğindeki seçeneklerle herkesin beğenisini kazanıyor. Menüde dikkat çeken lezzetlerden burma tatlısı, taze el açması yufkanın sıcacık şerbet ve fındıklarla harmonisiyle lezzetli bir yemeğin ardından yenecek en lezzetli seçeneklerden biri oluyor.

Türkiye’nin dört bir yanına Ordu’nun doğan lezzetleri tanıtmayı hedefleyen Nelipide Gurme, İstanbul’daki en seçkin mekanlardan biri olmaya devam ediyor.

Menüsündeki lezzetlerle ismindeki ‘gurme’ kelimesinin hakkını veren Nelipide, servis ettiği enfes pidelerin yanında tatlı severleri düşünerek menüsüne eklediği lezzetlerle de tercih ediliyor. Nelipide Gurme’nin aşçıları tarafından özenle hazırlanan ‘burma tatlısı’ annelerinizin yaptıkları tatlılara olan özleminizi dindiriyor. İçindeki fındıkların, elle açılmış taze yufkayla yarattığı uyuma sıcacık şerbetin aroması eklenince ortaya çıkan çıtır lezzet, rüyaları süslüyor.

Nelipide Gurme’nin yetenekli aşçıları tarafından şekil verilen burma tatlısı lezzetinin yanı sıra sunumuyla da herkesin beğenisini kazanıyor. Nelipide Gurme, bu lezzeti tadıp müptelası olmak isteyenleri Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü’ne davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.