Happy Moon’s büyümesine hız kesmeden devam ediyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.08.2018 09:36:30

Happy Moon’s büyümesine hız kesmeden devam ediyor

19 yıldır bilgi ve deneyimle sektöründe ilkleri gerçekleştiren Happy Moon’s büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de büyük porsiyonları uygun fiyata konforlu ortamlarda sunmayı ve lüksü erişilebilir hale dönüştürmeyi ilke edinen Happy Moon’s, lezzet severler ile bu sefer Sabiha Gökçen havalimanında buluşacak.

Sabiha Gökçen havalimanında açılacak Happy Moon’s için dünya çapında havalimanlarında ve otoyollarda yenilikçi yemek mekanları yaratan lider işletme HMSHost firması ile anlaşma imzalandı. HMSHost gezginler için dünyanın en büyük gıda ve içecek hizmetleri sağlayıcısı Autogrill Group bünyesinde bulunmakla birlikte

Dünya çapında 57.000’den fazla çalışanı ve yıllık 4,6 Milyar Euro satışla, seyahat edenlere yerel, bölgesel ve uluslararası markaların benzersiz bir karışımını sunmaktadır. Happy Moon’s Genel Müdürü Kadir Kutluay, “Happy Moon’s gerek üstün lezzetleri gerek hizmet kalitesi ile Türkiye’nin aranan markalarından biri konumundayken şimdilerde bu lezzeti havalimanlarına taşımayı hazırlanıyoruz. İlk olarak Sabiha Gökçen havalimanı ile başlanacak bu yolculukla dünyanın sayılı havalimanı yemek kuruluşlarından olan HMSHost ile anlaşmış olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Bunun ilk adım olduğunu düşünüyoruz ve dünyadaki birçok havalimanında olmayı hedefliyoruz.

Halen İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin ve Antalya’da 20 mağazayla hizmet verdiklerini ve sene sonunda 30 mağaza büyüklüğüne erişmeyi hedeflediklerini dile getiren Happy Moon’s Genel Müdürü Kadir Kutluay ‘ Türkiye’de franchise sistemini layıkıyla uygulayan işletme sayısının çok az olduğunu, Happy moon’s un ise gerek akademik eğitimler vererek personel gelişimi sağlamak gerek manueller ile operasyonel standartları sağlamak gerekse denetim ve kontroller ile kaliteyi sürekli kılmak adına sürekli bir çalışma içinde olduğunu vurguladı. Bu özellikleri ile dikkat çeken Happy Moon’s olarak kaliteli hizmet anlayışının öncelikle imzalanan franchise sözleşmeleri ile korunması gerektiğini ve Sabiha Gökçen havalimanı için HMSHost ile yaptıkları işbirliğinin çok iyi sonuçlar doğuracağına inandıklarını, havalimanında kaliteyi uygun fiyatla müşteriler ile buluşturacaklarını ifade etti.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.