The House Cafe’nin yeni şubesi Moskova’da açıldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.08.2018 09:32:19

The House Cafe’nin yeni şubesi Moskova’da açıldı

İstanbul’da yıllardır değişmeyen kalite anlayışı ve klasikleşen lezzetleriyle vazgeçilmez adreslerden biri olan The House Cafe, yeni şubelerle büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 4 farklı lokasyonda müdavimleriyle buluşan The House Cafe’nin yeni şubesi, Moskova’da açıldı.

Moskova’nın en gözde lokasyonlarından Afimall’da Haziran ayında açılan ve Autoban Mimarlık imzası taşıyan mekan, dekorasyonundan menüsüne kadar her detayıyla ‘The House Cafe geleneği’ni devam ettiriyor. İstanbul’un en güzel semtlerinde yer alan şubeleriyle klasikleşen The House Cafe, yurtdışında da büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 4 yeni şubeyi müdavimleriyle buluşturan The House Cafe, 13. Şubesini Moskova’da aç. Autoban Mimarlık imzası taşıyan ve dekorasyonundan menüsüne kadar her detayıyla The House Cafe geleneği’ni devam ettiren mekan, şehrin en gözde merkezlerinden olan Afimall’da Moskovalılarla buluştu.

 

Moskova’ya Özel The House Cafe Lezzetleri
The House Cafe Moskova menüsüne, yıllardır değişmeyen The House lezzetlerinin yanı sıra Türk mutfağı ve Rus mutfağının imza yemeklerini de ekledi. Menüde yer alan ve özellikle Moskova’da yaşayan Türk camiasının özlemiş oldukları Türk mutfağının öne çıkan lezzetlerinden menemen, gözleme, mücver, beğendili Köfte, The House kebap, Lahmacun Pizza, klasik The House Kahvaltı tabağındaki; Ezine peyniri, Türk sucuğu, sigara böreği, fırında beyaz peynir&kaşarlı&domatesli simit gibi imza lezzetlerin yanı sıra geleneksel Rus mutfağından borch çorbası, sırniki, kaşa gibi lezzetlere de yer verdi.

 

Bunun yanısıra The House Cafe Moskova’nın menüsünde öne çıkan diğer lezzetler arasında; eggs benedict, çıtır taco, dana carpaccio, somonlu linguine, dağ mantarlı risotto, tavuk milanese ve Asya usulü buharda somon gibi uluslararası lezzetler de bulunuyor. The House Cafe’nin klasikleşen lezzetlerinden The House brownie, limonata ve kestaneli cheesecake de unutulmadı.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.