Carême Restaurant’ta sağlıklı bir mola
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.08.2018 10:10:45

Carême Restaurant’ta sağlıklı bir mola

Wyndham Grand İstanbul Levent’in bünyesinde hizmet veren Carême Restaurant, beslenme konusundaki trendleri takip ederek menüsünü güncellemeye devam ediyor. Sağlığına önem veren insanlar için menüsüne eklediği düşük kalorili alternatiflerle tercih edilen Carême Restaurant, İstanbul’un gözde mekanlarından biri olmayı sürdürüyor.

Menüsünde yer alan sağlıklı atıştırmalıklar ile formuna düşkün herkese hitap eden Carême Restaurant, sağlıklı yaşam tutkunları için hazırladığı tarifler ile menüsünü zenginleştiriyor.

Çağın getirdiklerine göre menüsünü güncelleyen Carême Restaurant, hazırladığı sağlıklı alternatiflerle formuna dikkat eden herkesin ilk tercihi oluyor. Farklı atıştırmalık ve salatalardan oluşan sağlıklı alternatiflerle de beğeni toplayan Carême Restaurant; şekersiz chia pudinglerin, meyveli ve sebzeli smoothielerin, kinoalı salataların, detoks sularının ve yulaflı tariflerin yoğunlaştığı menü sunumlarıyla da göz dolduruyor.

Sağlıklı alternatifleri tadarak keyifli bir gün geçirmek isteyen herkesi Carême Restaurant, Wyndham Grand Levent’e davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.