Eataly yemek keyfinizi caz performansıyla renklendiriyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 23.07.2018 09:37:25

Eataly yemek keyfinizi caz performansıyla renklendiriyor

Şehrin cazibe merkezi, iyi yemeğin adresi Eataly İstanbul, yemek keyfinizi canlı caz performansıyla taçlandırıyor. Hem yeni lezzetleri hem de özgün atmosferiyle yaz keyfinize ortak olan Ristorante Portofino’nun boğaz manzaralı atmosferinde 25 Temmuz Çarşamba günü 20:30 – 22:30 saatleri arasında Caz müziği eşliğinde İtalyan lezzetlerinin tadına varacaksınız.

Manifestosunda iyi yemeğin insanları birleştirdiğini vurgulayan, en kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Eataly İstanbul, yemeğe olan aşkını müziğe de yansıtıyor. Akdeniz tarzı beslenme ve yaşam stilini Eataly İstanbul bünyesine taşıyan Ristorante Portofino’nun boğaz manzaralı renkli atmosferinde, piyano, bas ve davul eşliğinde caz müziğin melodileriyle eğlenirken yaz ferahlığında İtalyan lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

İtalya kıyılarının birbirinden lezzetli yemeklerini de tadabileceğiniz Ristorante Portofino’nun menüsünde ana yemekler deniz mahsulleri, zeytinyağı ve fesleğenin eşsiz tatlarından ilham alırken tatlılarda ise portakal ve limon ferahlığı hissediliyor. Ev yapımı fettuccine makarna, karışık deniz mahsülleri çeri domates ve maydanoz ile servis edilen FETTUCCINE ai FRUTTI di MARE ile deniz mahsullerinin birbirine ne kadar yakıştığını görebilir, RISOTTO ai FRUTTI di MARE ile bir liman kasabası olan Portofino’nun deniz mahsulleriyle hazırlanmış eşsiz lezzetteki risottosunu deneyebilirsiniz. Portofino usulü tagliolini makarna, ev yapımı ricotta peyniri, domates sosu ve pesto sosunun enfes uyumunu TAGLIOLINI alla PORTOFINO con RICOTTA ile yakalayabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.