Nelipide Gurme’den Karadeniz otları menüsü
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.07.2018 09:43:04

Nelipide Gurme’den Karadeniz otları menüsü

Nelipide Gurme geleneksel tarifleri modern bir bakış açısıyla yorumlayarak Ordu lezzetlerini İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor. Sağlıklı beslenmenin öneminin her geçen gün arttığı bu dönemde Nelipide, oluşturduğu Yöresel Ot Menüsü ile hafif beslenmekten vazgeçemeyenlere özgün bir alternatif sunuyor.

Birbirinden lezzetli tatlarıyla adından sıkça söz ettiren Nelipide Gurme, ‘Yöresel Ot Menüsü’ ile sağlıklı beslenmenin değerinin anlaşıldığı bu günlerde, hafif beslenmeyi sevenlere farklı bir seçenek sunuyor.

Menüsünde yer alan Ordu’ya özgü galdirik, sakarca, karalahana, karakabak ve melocan gibi lezzetlerle meşhur Ege otlarının tahtını sallayan Nelipide Gurme, sağlığınızı da düşünmeyi ihmal etmiyor. Ayrıca Nelipide Gurme’nin ot menüsünde pazı kavurması, pırasa ve fasulye kayganası, kara kabak kızartması, Sakarca mıhlaması ve Galdirik Kavurması gibi birbirinden değişik lezzetler yer alıyor.

Nelipide Gurme, Yöresel Ot Menüsü’ndeki lezzetleri tatmak isteyenleri Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü şubelerine davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.