Roof A La Carte farklı konseptte restoranları ve menüsüyle misafirlerini ağırlıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.07.2018 09:37:50

Roof A La Carte farklı konseptte restoranları ve menüsüyle misafirlerini ağırlıyor

Değişen müşteri beklentilerini karşılamak adına 3. A La Carte Restaurant’ı ile konuklarını karşılayan Jiva Beach Resort, dünya ve Türk mutfağına hakim geniş menüsü ve kusursuz hizmet anlayışıyla misafirlerine üst düzey konfor yaşatmaya devam ediyor.

Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra Türk mutfağına eklediği yeni lezzetleriyle misafirlerini 3. A La Carte Restaurant’tında karşılayan Jiva Beach Resort, damak zevkine önem verenlere zengin menü sunmaya devam ediyor.

Muhteşem manzarasıyla konuklarının beğenisini kazanan Roof A La Carte’ta Osmanlı-Türk menüsü, Paprika Restaurant’ta Akdeniz muftağı, Bubon A La Carte’ta ise Uzakdoğu mutfağının eşsiz lezzetlerini konuklarıyla buluşturan Jiva, misafirlerin kalbinde taht kuruyor. Türk ve Dünya mutfaklarına ait özel yemekleri lezzet tutkunlarının beğenisine sunarak özel anlara ev sahipliği yapmaya devam eden Jiva Beach Resort, kendi arazisinde ürettiği taze sebze, zeytin ve zeytinyağının yanı sıra çiftliklerinde beslenen küçükbaş hayvanlar, misafirler için doğal ve organik bir ortam sunuyor. Misafirler otelin belli noktalarında oluşturulan teşhir alanlarında da zeytin ve zeytin yağlarından evlerine veya sevdiklerine hediye olarak satın alabiliyor.

Jiva Beach Resort, tüm dünyadan lezzetleri bir arada sunduğu restoranlarıyla tatilcilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.