Yaz sofralarının ferahlatan aile boyu içeceği TYMBARK
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.07.2018 09:33:00

Yaz sofralarının ferahlatan aile boyu içeceği TYMBARK

Son günlerde etkisini daha da hissettirmeye başlayan sıcak havalar, halsizlik ve yorgunluğu da beraberinde getiriyor. Tedi’nin sıcak havalarda vazgeçilmez meyvelerinden elma ve karpuzlu içeceği TYMBARK, bunaltan yaz sıcaklarında ferahlamanızı sağlıyor. Yaz aylarının aile boyu ferahlatan içeceği TYMBARK; yemeklerin yanı sıra, piknikler, buluşmalar ve geniş sofralara lezzet katıyor.

Aile ve arkadaş buluşmalarının yeri doldurulamaz ikramları arasında yer alan TYMBARK, üstün kalite meyveleriyle benzersiz bir lezzet sunuyor. Özenle seçilmiş yazın vazgeçilmez meyvelerinden elma ve karpuzlu içeriğiyle hem çocuk hem de yetişkinlerin bunaltan yaz sıcaklarına karşı bir numaralı kurtarıcısı TYMBARK, 1,75 litrelik çevre dostu dev karton kutusunda, koruyucu ve yapay renklendirici bulundurmayan içeriğiyle vücudun ihtiyaç duyduğu sıvı tüketimine destek oluyor.

Tedi’nin içinizi serinleten lezzetli elma ve karpuzlu aile boyu içeceği TYMBARK aseptik teknolojisi ile üretilerek dolum sürecini tamamen emniyetli bir hale getiriyor. TOP ASEPTIC teknolojisi güvenli dolum sistemi sayesinde havada ve çevrede bulunan yabancı maddelerin ürün içerisine girmesini engelleyerek sterilliği sağlıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.