La Petite Maison ‘Rum Baba’ tatlısı ile misafirlerine alışıldık lezzetlerden fazlasını sunuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.07.2018 09:06:20

La Petite Maison ‘Rum Baba’ tatlısı ile misafirlerine alışıldık lezzetlerden fazlasını sunuyor

Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından lezzetleri yaratıcı yorumlarla sunan La Petite Maison, misafirlerini özgün patisserie menüsü ile akşamüstü molasına davet ediyor. Executive Chef Moreno Polverini’nin dokunuşları ile özenle hazırlanan klasik Fransız patisserie ürünleri sadece lezzetleri ile değil sunumları ile de iddialı.

Bizans dönemi mimarisinden esinlenen ve mantar şekli ile bilinen ‘Rum Baba’ tatlısı,  misafirlere alışıldık tatlı lezzetlerinden fazlasını sunuyor. Mevsimsel meyvelerle hazırlanan ‘Rum Baba’ kumkuat ve limonun ferah aroması ile özellikle yaz ayları için ideal bir seçenek.

La Petite Maison’un özek reçeteleri ile hazırlanan ‘Fıstıklı Cheesecake’, ‘Unsuz Kestaneli Pasta’, ‘Paris Brest’, ‘Çarkıfelek Meyveli Jöle’, ‘Opera’ ve ‘Meyveli Tart’nın yanı sıra ‘Hindistan Cevizli Ekler’ ve ‘Beyaz Çikolatalı Vişneli Ekler’ de akşamüzeri molalarınıza lezzet katıyor.

“Burada herkes ünlüdür!” (“Tous Célèbres Ici”) mottosu ile misafirlerine rahat ve samimi ortamında eşsiz deneyimler yaşatan La Petite Maison, “Patisserie” lezzetleri ile de farkını ortaya koyuyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.