29 yenilenen yüzüyle kapılarını açtı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.07.2018 09:46:26

29 yenilenen yüzüyle kapılarını açtı

Ulus’ta İstanbul Boğazı’na hâkim benzersiz konumunda, misafirlerine benzersiz bir mekân ve lezzet deneyimi yaşatan 29, yenilenen dekorasyonu ile misafirlerini ağırlamaya başladı.

29, 1993 yılından bu yana mükemmeliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem de dünyanın en iyi restoranlarından biri olarak kabul ediliyor. İstanbul’un en güzel manzarasına sahip konumu ve içerde sergilenen sanat eserleri ile de ’29’ farkını ortaya koymaya devam ediyor.  
25 yıldan bu yana lezzet ve eğlenceyi üstün kalite anlayışı ile bir arada sunan 29, klasik ve modern unsurları harmanlayan yepyeni tarzı ile İstanbul yeme-içme sahnesine heyecan getiriyor. Modern yorumlar katılarak yenilenen logo da markanın dinamik ve şık duruşunu yansıtıyor. Mekânda yaşatılmak istenen rahatlık ve şıklığı temsil eden modern çizgilerden tasarlanan yeni logodaki ton farklılıklarında ise gece ve gündüzden alınan ayrı keyiften yola çıkıldı. Logonun yanı sıra tümüyle yenilen şık ve modern dekorasyon, uluslararası ödüllere sahip Zeynep Fadıllıoğlu ve ZF Design ekibinin imzasını taşıyor.
Restoran ve club olarak hizmet vermeye devam edecek olan 29, ferah oturma alanları ve terası ile yemek keyfini ikiye katlarken, club tarafında kaliteli müzikleri ile eğlenceyi geç saatlere kadar devam ettirecek.
 
Türk lezzetleri ile dünya trendlerinin rafine şekilde birleştirildiği menü dikkat çekiyor
Yemek alanında konumlanan açık pişirme alanı mekânın dinamizmini yansıtırken, misafirlerin menüdeki benzersiz lezzetlerin hazırlanmasına tanık olmalarını da sağlıyor. Yeni lezzetlerle zenginleşen menüde tütsülenmiş steak tartar, somon pomelo salata, kilde pişmiş mercan, odun ateşinde pişmiş kuzu kol ve bütün deniz levreği mutlaka denenmesi gerekenlerden. Menüde yer alan tadımlık yemeklerin yanı sıra 2-4 kişilik paylaşımlıklar da öne çıkıyor. 

Zengin ve yenilenen menüsünde Türk lezzetleri ile dünya trendlerini en rafine şekilde birleştiren 29, iddialı lezzetleri ve sunumları ile misafirlerini öğle ve akşam yemeklerinde ağırlayacak. 
 
Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.