Lacivert, Temmuz ayına özel sunduğu mercan balığı ile fark yaratıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.07.2018 09:20:41

Lacivert, Temmuz ayına özel sunduğu mercan balığı ile fark yaratıyor

Eşsiz manzarası ve zengin menüsü ile her zaman en iyiyi sunan Lacivert, mevsiminde sunduğu en taze lezzetlerle fark yaratmaya devam ediyor. Boğaza hakim konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un en seçkin restoranları arasında yer alan Lacivert, mevsimin en taze balıklarını ve Türkiye’nin farklı yörelerinden otları en uygun pişirme yöntemlerini kullanarak misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Lacivert’te Temmuz ayına özel sunulan mercan balığı; lezzetini en iyi ortaya çıkaracak pişirme metodu ile hazırlanıyor ve executive şef Hüseyin Ceylan’ın sunumu ile misafirlerle buluşuyor. Marmara denizinde bulunan mercan balığı; lezzetini beslendiği karides, kalamar gibi deniz mahsullerinden alıyor. Bu aylarda en taze haliyle balık severlerin favorileri arasında yer alan mercan balığı, mevsimsel cibes otuyla eşsiz bir uyum yakalıyor. Ege mutfağının en lezzetli otlarından cibes, lezzetinin yanı sıra içerdiği zengin vitaminlerle de öne çıkıyor. Misafirlerin damak zevkine göre kavurma veya salata şeklinde servis edilen cibes otu, en taze haliyle mercan balığına eşlik ediyor.

 

Lacivert’in imza yemeklerinin yanı sıra Temmuz ayı boyunca sunulacak olan mevsimsel lezzetleri tatmak isteyenler mekâna Rumelihisarı’ndan hareket eden Lacivert’in teknesi ile ücretsiz olarak İstanbul trafiğine takılmadan 4 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirler.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.