HD İskender, Pepee hayranı minikleri MetroCity’ye davet ediyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 23.06.2018 09:51:54

HD İskender, Pepee hayranı minikleri MetroCity’ye davet ediyor

Lezzetli ve uygun fiyatlı yemeğin 23 yıldır değişmeyen güvenilir adresi HD İskender, sevilen çizgi film karakteri Pepee’yi minik misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Dışarıda yemek yeme deneyimini çocuklara özel menüsüyle eğlenceye dönüştüren HD İskender, 23 Haziran Cumartesi günü 14:00 – 17:30 saatleri arasında tüm Pepee hayranlarını MetroCity AVM’ye bekliyor.

HD İskender, misafirlerine sunduğu lezzetli, kaliteli ve uygun fiyatlı Türk lezzetlerinin yanı sıra minik misafirlerini de unutmuyor. HD İskender’in Düşyeri ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında çocukların kahramanı Pepee, minik misafirleri için 23 Haziran Cumartesi günü MetroCity AVM’yi ziyaret ediyor.

Aileleriyle birlikte eğlenceli bir hafta sonu geçirmek isteyenleri bekleyen çizgi film karakteriPepee, 14:00- 17:30 saatleri arasında sürecek etkinlikte onlarla birlikte şarkı söyleyip hayallerini paylaşacak ve eğlenceli oyunlar oynayacak.

Etkinlikte, çocuklar “PEPEE” ile birlikte şarkılar söyleyip, düşlerini paylaşırken eğlenceli oyunlarla keyifli vakit geçirme imkânı bulacaklar. HD İskender, ayrıca MetroCity restoranında Düşyeri ile birlikte hazırladığı “Küçük İskender”, “Köftehor” ve “Çorba Köfte” çocuk menülerinden alan çocuk misafirlerine sürpriz “PEPEE” oyuncaklarından hediye ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.