Divan Pastanesi lezzetleri artık bir tık uzakta
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.05.2018 09:42:08

Divan Pastanesi lezzetleri artık bir tık uzakta

60 yılı aşan deneyim ve köklü kültürüyle tüketicisine dokunan Divan Pastaneleri, efsane tatlarını www.divanpastaneleri.com.tr aracılığıyla İstanbul ve Ankara’daki müşterileriyle aynı gün içinde buluşturuyor. www.divanpastaneleri.com.tr, ilk siparişinize özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Kurulduğu günden bu yana anların, anıların, hayata iz bırakan kutlamaların tanığı olan Divan Pastaneleri, “Tek Tıkla, Çok Tatlı!” sloganıyla efsanevi lezzetlerini müdavimlerine sunuyor. Divan Pastaneleri, lokumdan makarona, pastadan dondurmaya, tatlı ve tuzlu ürünlerini www.divanpastaneleri.com.tr aracılığıyla lezzet tutkunlarının dilediği yere ulaştırıyor.

 

Divan Pastaneleri’nin sınırları aşan lezzetleri şimdi de sevenlerinin bir tık uzağında…. Yıllar boyunca kaliteyi, geleneği, prestiji ve kusursuz hizmeti temsil eden büyük bir değer olan Divan Pastaneleri, yenilikçi girişimi www.divanpastaneleri.com.tr ile bugün de, ilk günkü heyecan ve tutkuyu, mutluluğun olduğu her yere ulaştırmaya devam ediyor.

 

Divan Pastaneleri’nden Üyelik İndirimi

Divan Pastaneleri, benzersiz lezzetlerini www.divanpastaneleri.com.tr çatısı altında tek tuşla dilediğiniz yere ulaştırıyor. Divan Pastaneleri’nin lezzetli dünyasına, www.divanpastaneleri.com.tr aracılığıyla üye olunarak yapılan ilk alışverişinize özel tüm Divan tatları yüzde 20 indirimle sunuluyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.