The House Cafe, özel lezzetleriyle Moskova’da!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.05.2018 14:59:29

The House Cafe, özel lezzetleriyle Moskova’da!

Yıllardır değişmeyen kalite anlayışı ve klasikleşen lezzetleriyle vazgeçilmez adreslerden biri olan The House Cafe, yeni şubelerle büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 4 farklı lokasyonda müdavimleriyle buluşan The House Cafe’nin yeni şubesi, Moskova’da açılıyor. Moskova’nın en gözde lokasyonlarından olan Afimall’da Haziran ayında açılacak olan ve Autoban Mimarlık imzası taşıyan mekan, dekorasyonundan menüsüne kadar her detayla ‘The House Cafe geleneği’ni devam ettiriyor.

İstanbul’un en güzel semtlerinde yer alan şubeleriyle klasikleşen The House Cafe, yurtdışında da büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 4 yeni şubeyi müdavimleriyle buluşturan The House Cafe, 13. şubesini Haziran ayında Moskova’da açıyor. Autoban Mimarlık imzası taşıyan ve dekorasyonundan menüsüne kadar her detayla ‘The House Cafe geleneği’ni devam ettiren mekan, şehrin en gözde merkezlerinden olan Afimall’da Moskovalılarla buluşacak.
 
Moskova’ya özel The House Cafe lezzetleri
 
The House Cafe Moskova’nın menüsünde; beğendili köfte, şinitzel, The House burger, The House brownie ve limonata gibi imza lezzetlerin yanı sıra menüye yeni eklenen ve çok ilgi gören pizza ile pide seçenekleri de yer alıyor. 
 
Yaz sezonu için yenilenen menüsünde, yine mevsimin en güzel sebze ve meyvelerinin kullanıldığı sağlıklı ve leziz seçenekleri bir arada sunan The House Cafe Moskova’nın yaz menüsünde ön plana çıkan lezzetler ise şöyle; trüflü peynir sufle&poşe yumurta, karabuğdaylı yaz çorbası, avakadolu çiğköfte, Asya usulü somon&mango salata, deniz mahsullü taze makarna ve double cheeseburger.
 
Mekanda sunulacak Moskova’ya özel lezzetlerden bazıları ise füme somonlu draniki, meze tabağı, somon tartar, deniz mahsullü salata, pancar ve keçi peynirli risotto ve ızgara ahtapot olacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.