Lezzet şölenine dönüşen Ramazan sofraları Hilton İstanbul Bosphorus’ta
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.05.2018 09:30:26

Lezzet şölenine dönüşen Ramazan sofraları Hilton İstanbul Bosphorus’ta

Hilton İstanbul Bosphorus, 11 ayın sultanı Ramazan ayını Bosphorus Terrace Restaurant’ın eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde sunulan açık büfe iftar yemeği ve hem Boğaz hem bahçe manzaralı Veranda Terrace’da servis ettiği iftar set menüsü ile taçlandıracak. Hilton İstanbul Bosphorus’un Türk ve Osmanlı yemeklerinden oluşan iftar menüleriyle Ramazan sofraları, her zaman olduğu gibi bu sene de unutulmazlar arasındaki yerini alacak.

İstanbul’un simgesi Taksim’e yürüme mesafesinde yer alan Hilton İstanbul Bosphorus, iftar yemeklerini lezzet şölenine dönüştürmek isteyen misafirleri için Ramazan ayında birbirinden özel seçenekler sunuyor. Boğaz manzarasına hakim Bosphorus Terrace Restaurant’da Türk ve Osmanlı mutfağının en güzel örneklerinin bulunduğu açık büfe iftar yemeği ve Boğaz manzarasının yanında bahçeleri gören konumuyla iç açan Veranda Terrace’da sunulan özel iftar set menüsü önce göze sonra mideye bayram ettirecek.

 

Bosphorus Terrace Restaurant’ta açık büfe olarak sunulacak iftar yemeğinde zengin iftariyelik çeşitlerinden soğuk başlangıçlara, salatalardan çorbalara, kebap çeşitlerinden ızgara ve tava balık çeşitlerine kadar geniş bir seçki yer alacak. Baklavadan aşureye, sütlaçtan lokmaya kadar sunulan zengin çeşitler ise bu özel büfenin en tatlı dokunuşu olacak. 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.