Divan’dan leziz iftar menüleri
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.05.2018 09:18:38

Divan’dan leziz iftar menüleri

Şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla misafirlerine iftar için özel paketler hazırlayan Divan, Ramazan ayında sevdikleriyle keyifli bir iftar yemeği buluşmak isteyenlere lezzetli seçenekler sunuyor.

Divan Grubu’nun Divan İstanbul, Divan İstanbul Asia, Divan İstanbul City, Divan Suites İstanbul G-Plus otellerinin yanı sıra Halat by DivanDivan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Pub Erenköy ve Divan Pub Ataşehir restoranları Ramazan ayına özel menüleriyle her damak zevkine uygun lezzetleri iftar sofralarına taşıyor.

 

Divan İstanbul’da Türk Sanat Müziği eşliğinde iftar yemeği

Divan Grubu’nun amiral gemisi Divan İstanbul’un içinde yer alan Divan Pub canlı Türk Sanat Müziği eşliğinde iftar buluşmaları için misafirlerini bekliyor. 

 

Divan İstanbul City ile şehrin merkezinde iftar

İstanbul’un en merkezi ve en modern bölgesinde yer alan Divan İstanbul City’de iftar, özel menülerle daha keyifli hale geliyor. 

 

 

Divan Suites İstanbul G-Plus’ta açık büfe iftar

Divan Suites İstanbul G-Plus, Ramazan ayı boyunca açık büfe lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. 

 

Divan İstanbul Asia’da fasıl eşliğinde iftar yemeği

Anadolu yakasının gözde oteli Divan İstanbul Asia’da iftar menüleri açık büfe ve gruplara özel set menüler olarak sunuluyor. Canlı fasıl eşliğinde keyifli sofralar kuran Divan İstanbul Asia misafirlerini bekliyor.

 

İstanbul’da Divan kalitesinde iftar sofraları

Divan Grubu’nun İstanbul’un birçok noktasında yer alan restoranlarında Ramazan menüleri iftar sofralarına lezzet katıyor.

 

Divan Pub Ataşehir’de iftariyelik, çorba, zeytinyağlı çeşitleri, ana yemek seçenekleri, börek çeşitleri, tatlı büfesi, limitsiz meşrubat, demir hindi şerbeti, çay ve kahveden oluşan iftar menüsü sunuluyor.

 

Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu ve Divan Pub Erenköy’de Ramazan ayı süresince her gün yenilenen zengin set menüler misafirlerle buluşuyor. 

 

Halat by Divan, Haliç’in eşsiz manzarasında Ramazan akşamlarının tadını çıkarmak isteyenler için özel menüler hazırladı.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.