Ramazan ayı boyunca en özel iftar lezzetleri Safran Restaurant’ta…
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.05.2018 09:18:03

Ramazan ayı boyunca en özel iftar lezzetleri Safran Restaurant’ta…

InterContinental İstanbul, Ramazan ayında misafirlerini Safran Restaurant’da, geleneksel iftar tatlarının en güzel örnekleri ile ağırlayacak.

‘Academie Intertationale de la Gastronomie’ ödülü ile uluslararası alanda da kabul gören Safran Restaurant, Ramazan’da sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz Osmanlı ve Türk Mutfağı’nın eşsiz lezzetleri ile dolu zengin iftar sofraları kuruyor...

InterContinental İstanbul’un teras katında hizmet veren Safran Restaurant, açık hava teras konforu ile İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde özel Ramazan sofralarını misafirlerine sunuyor…Ramazan sofralarının vazgeçilmezleri iftariyeliklerin yanı sıra, enginardan kıymalı böreğe daomtes çorbasından mercimek çorbasına, etli keşkekten etli karnıyarığa kadar geleneksel Türk lezzetlerinin yer aldığı özel iftar menüsü ile, Safran Restaurant misafirlerini ağırlıyor. Yemeklerini, tatlı ile taçlandırmak isteyenleri unutmayan Safran Restaurant, Ramazan’ın en sevilen lezzetlerinden olan güllaç ile misafirlerini bekliyor…Bu güzel ve incelikli lezzetlere Pazar hariç her gün 19:30-22:30 arası canlı fasıl müziği eşlik ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.