La Petite Maison bahar menüsü yeni mevsimsel lezzetleri ile keşfe hazır
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.05.2018 09:06:14

La Petite Maison bahar menüsü yeni mevsimsel lezzetleri ile keşfe hazır

Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından lezzetleri, modern ve yaratıcı sunumlarla birleştirerek sunan La Petite Maison, menüsüne bahara özel yepyeni lezzetler ekledi.

Hafif ve sağlıklı bir pişirme tarzı ile en taze içeriklerin kullanıldığı La Petite Maison mutfağı, bahar ayları için mevsimsel malzemelerden yola çıkarak yarattığı yeni lezzetleri ile misafirlerine benzersiz bir ziyafet yaşatıyor.

“Ton Balığı Carpaccio” ile enfes bir başlangıç sunan bahar menüsüne, misafirlerin favorilerinden olan “Arpacık soğanı ve keçi peyniri ile kuşkonmaz” tekrar eklendi. Menüde yeni başlangıçlar arasında “Provence bölgesine özgü taze baharatlarla hazırlanan ahtapot ızgara” da bulunuyor. “Taze ot ve zeytinyağı sosu ile ızgaraıstakoz” da yeni bahar menüsünün iddialı lezzetlerinden.

La Petite Maison Executive Şefi Moreno Polverini’nin hazırladığı menünün yeni mevsimsel tabaklarından biri de “Vierge soslu kabak çiçeği ile ızgara ton balığı”...Menüde ayrıca baharın gelişini karşılayan“Bakla ve bezelye” garnitür tabağı da yer alıyor. Bahar menüsünün tatlısı ise bir Fransız lezzeti olan “KumkatlıRum Baba”.

 

La Petite Maison, kaliteli yemek ve servisi ile birlikte, seçkin sanat eserlerinin değer kattığı ambiyasında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.