Urban Picnic’e 4 binden fazla kişi katıldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.05.2018 09:03:30

Urban Picnic’e 4 binden fazla kişi katıldı

Türkiye’nin ilk ve tek gece pikniği Urban Picnic, geçtiğimiz hafta sonu İstanbullulara yemek ve müzik dolu iki gün yaşattı. Kemer Country Orman Evi’nde Hybrid ve Yemek.com tarafından gerçekleştirilen Urban Picnic’e 4 binden fazla kişi katıldı.

Türkiye’nin ilk ve tek gece pikniği Urban Picnic, geçtiğimiz hafta sonu İstanbullulara yemek ve müzik dolu iki gün yaşattı. Kemer Country Orman Evi’nde Hybrid ve Yemek.com tarafından gerçekleştirilen Urban Picnic’te 4 binden fazla kişi farklı mutfakların yemeklerinden vegan lezzetlere, gastronomik deneyimlerden sokak atıştırmalıklarına ilginç lezzetleri tatma fırsatı yakaladılar. Aynı zamanda Eski Bando ve Yeni Türkü sevilen şarkılarıyla festival havası estirdi.

Türkiye’nin ilk ve tek gece pikniği Urban Picnic geçtiğimiz hafta sonu Kemer Country Orman Evi’nde yeşillikler üzerinde gerçekleşti. 4 binden fazla kişinin katıldığı etkinlik katılımcılara hem yemek hem de müzik dolu anlar yaşattı.

 

İstanbullular iki gün süren gece pikniğinde Türkiye’nin en sevilen restoranlarının sunduğu ikramlarla Türk, İtalyan, İspanyol, Meksika ve Lübnan gibi farklı mutfakların yemeklerinden vegan lezzetlere, gastronomik deneyimlerden sokak atıştırmalıklarına ilginç lezzetleri tatma fırsatı yakaladılar.

 

Festival tadında geçen etkinlikte İstanbullular piknik oyunları, yarışmalar, EK BİÇ YE İÇ tarafından düzenlenen workshopların yanı sıra dj performansları ve canlı konserlerle de eğlencenin tadını çıkardılar. Cumartesi akşamı DJ Tan Güner ve Eski Bando sahne alırken pazar akşamı ise sahne alan Yeni Türkü’nün sevilen şarkılarına etkinliğe katılan birçok kişi anneleriyle birlikte eşlik etti.


Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.