Aila, Ramazan ayında zarif atmosferinde muhteşem bir iftar menüsü sunuyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.05.2018 10:20:14

Aila, Ramazan ayında zarif atmosferinde muhteşem bir iftar menüsü sunuyor

Türk mutfağının şehirdeki en iyi temsilcilerinden Aila, Ramazan ayında, zarif atmosferinde sunduğu muhteşem iftar menüsüne eşlik eden klasik Türk müziği ezgileriyle, bu özel ayda misafirlerini ağırlamaya hazır.

Şehrin kalbinde yer alan Fairmont Quasar İstanbul’un bahçe katında yer alan ve

Türk mutfağının lezzet mirasını kusursuz bir servis anlayışı ile birleştiren Türk mutfağı Aila, Ramazan ayı boyunca, çok özel bir iftar menüsü sunuyor.

 

Geçtiğimiz yıl açılan ve mezelerden ocakbaşı tatlarına kadar müthiş lezzetlerinin yanı sıra “Baharat Kütüphanesi”, kusursuz hizmeti ve şık dekoruyla da İstanbulluların gözdesi olan Aila, bu Ramazan ayında da çok farklı bir iftar menüsü sunuyor.

 

Masaya servis edilen iftar menüsünde iftariyeliklerin yanı sıra, çorba, zeytinyağlılar, ara sıcaklar, ocakbaşından taze sunulan ızgaralar ve tatlılar yer alıyor.

 

Restoranın genel konseptine uygun olarak, en taze, en yerel ürünlerin tercih edildiği Aila iftarlarında, tüm tabaklar, tıpkı bir aile sofrasındaki gibi, paylaşım esası ile masaya servis ediliyor. Klasik Türk müziğinin en güzel örnekleri de, misafirlere canlı olarak sunulacak. Konuklar iftarın tadına ister iç mekanda, isterlerse bahçede varabilecekler.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.