Minik şefler Samsung Chef Collection Mutfağı’nda
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.04.2018 09:54:30

Minik şefler Samsung Chef Collection Mutfağı’nda

’Samsung Chef Collection’ mutfak etkinliğinde çocuklar hem yaratıcılıklarını hem de el becerilerini geliştirerek kendi yaptıkları yiyecekleri hayal güçlerine göre şekillendirdiler. Samsung Chef Collection ürünlerinin kullanılarak düzenlendiği etkinlikte, çocuklar pastacılığı sanata çeviren ünlü Şef Zeynep Yümlü’den eğitim alırken, aynı zamanda anneleri ile birlikte keyifli vakit geçirdiler.

Samsung ev sahipliğinde Intema Mutfak’da gerçekleşen etkinlikle cemiyet hayatının ünlü anne ve çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Samsung Michelin Yıldızlı şeflerden ilham alarak tasarlanan yeni ankastre serisi Chef Collection ürünleri kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölye, eğlenceli görüntülere sahne oldu. ‘Samsung Chef Collection’ mutfak etkinliğinde çocuklar hem yaratıcılıklarını hem de el becerilerini geliştirerek kendi yaptıkları yiyecekleri hayal güçlerine göre şekillendirdiler. Çocuklar hazırladıkları kurabiyeleri de birbirleriyle paylaştılar.

Ahu Orakçıoğlu, Benan Saraç, Ayşegül Ünal, Burcu Şendir, Banu Kalpakçıoğlu, Füsun Kuran, Nazlı Sert, Tuba Ergin gibi isimlerin çocuklarıyla beraber katıldığı etkinlikte anneler ve çocukları birbirinden lezzetli cupcake ve kurabiyeler hazırladılar.

Samsung Chef Collection ürünlerinin kullanılarak düzenlendiği etkinlikte, çocuklar pastacılığı sanata çeviren ünlü Şef Zeynep Yümlü’den eğitim alırken, aynı zamanda anneleri ile birlikte keyifli vakit geçirdiler. Minik şefler Samsung’la mutfağın sırlarını keşfetmenin yanı sıra çok sevdikleri lezzetlerin nasıl hazırlandığını da öğrenmiş oldular.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.