“Pizza Rucola” ikinci şubesini Gaziemir’de açtı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.04.2018 09:41:37

“Pizza Rucola” ikinci şubesini Gaziemir’de açtı

“Pizza Rucola” nın yeni şubesinde ilk tadım ünlü televizyoncu Mesut Yar tarafından gerçekleştirildi. Mesut Yar, 30 çeşide yakın orijinal “Pizza Rucola” lezzetini davetlilerle tek tek paylaştı.

Kuruluşundan bu yana geçen bir yıl içinde kentin en sevilen lezzet markalarından biri olan “Pizza Rucola”, dünyanın kriter olarak kabul ettiği pizza ustalarından biri olan Bülent Kerimoğlu tarafından fikren Finlandiya’da fizikken de İzmir’de doğdu.

 

Yerelden ulusala doğru yol alan ve “butik pizza restoranı” zincirini tüm ülkeye tanıtmayı amaçlayan “Pizza Rucola”nın neredeyse tüm İzmir tarafından bilinen ince hamurlu ve bol malzemeli “Jatti” pizzası son günlerin en trend lezzet tercihlerinden biri olarak kabul görüyor.

Bostanlı şubesinden sonra Gaziemir şubesiyle hizmet eşiğini yükselten “Pizza Rucola” aynı zamanda lezzet çıtasını da bir hayli yükseğe taşıyor. İzmir genelinde en az beş şube açma hedefiyle yola çıkan “Pizza Rucola” tüm lezzet standartlarını tüm Türkiye’ye taşımak için “zincir inovasyonu” çalışmalarını da sürdürüyor.

 

Çok yakında İstanbul başta olmak üzere bir çok kentte zincirin halkalarını çoğaltmayı düşündüklerini söyleyen markanın kurucularından “uzman pizzacı” olarak anılan Levent Kerimoğlu, bu büyümenin standartları düşürmekten ziyade, butik ruhunu kaybetmeyen yeni bir lezzet adresi akımının ilk adımı olduğunun altını çiziyor.

 

 

“Pizza Rucola” halen özgün ve sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken butik restoranlarında yaklaşık Otuz ustalık eseri pizza çeşidi ve dört özgün tatlı seçeneğiyle yerinde ve paket servis hizmeti veriyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.