Nespresso’nun üçüncü pop-up butiği Kanyon’da açıldı!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.04.2018 09:18:05

Nespresso’nun üçüncü pop-up butiği Kanyon’da açıldı!

Nişantaşı ve Suadiye’de birer butiği bulunan Nespresso, “pop - up” butik konseptini Zorlu Center ve Akasya AVM’den sonra Kanyon’da açtı.

Premium kapsül kahvede dünyanın öncü markası Nespresso, Türkiye’de açtığı beşinci butiği ile profesyonel kahve deneyimini evlere taşımaya devam ediyor. Dünya genelinde çok sevilen ve beğenilen pop – up butik konseptiyle Nespresso, İstanbul’un renkli dünyasına ev sahipliği yapan Kanyon’da kahveseverleri bekliyor.Nespresso’nun yeni Pop – up butiğinde; birbirinden farklı notalara sahip gurme kahve çeşitlerini deneyebilir, aynı zamanda ileri teknoloji kahve makineleri ve şık aksesuarlarından oluşan ürünlerini de tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Nespresso, Kanyon -1. katta açılan beşinci butiği ile her an her yerde kahve anlarını zenginleştirmeye devam ediyor.

Nespresso MEA  İş Geliştirme Müdürü Julien Mario, Kanyon’da açılan yeni pop - up butikle ilgili yaptığı değerlendirmede: “Türkiye’deki tek yetkili distribütörümüz Horizon 2000 A.Ş. ile iş birliğimizin sonucunda elde edilen başarılara bir yenisini daha eklediğimiz için çok mutluyuz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kahveye olan ilginin sürekli artması bizi çok sevindiriyor. Butiklerimizle birlikte satış ağımızı genişleterek, kahveseverlere bir adım daha yaklaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gurme kahve keyfi sunan Nespresso, Türkiye’deki büyümesine Horizon 2000 ile devam edecek” dedi.

Nespresso’nun beşinci butiğini açmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını dile getiren Horizon 2000 A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Cenkel ise yaptığı değerlendirmede: “Kanyon gibi İstanbul şehir hayatının nabzını tutan çok önemli bir noktada beşinci butiğimizi açtık. Nişantaşı - Abdi İpekçi Caddesi, Suadiye - Bağdat Caddesi, Zorlu Center ve Akasya AVM’den sonra yeni butiğimizle kahveseverleri artık Kanyon’a da bekliyoruz. Horizon 2000 olarak Nespresso’dan aldığımız güç ve gurme kahve kültürü ile önümüzdeki günlerde yine şehrin çok önemli noktalarında yeni butiklerimizle kahveseverleri şaşırtmaya devam edeceğiz” dedi.


Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.