Dubai’de gerçekleşen GRIF 2018 tüm hızıyla devam ediyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.03.2018 13:27:04

Dubai’de gerçekleşen GRIF 2018 tüm hızıyla devam ediyor

Bu yıl 12-14 Mart tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen GRIF, dünyaya adını duyuran birçok başarılı restoran grubunun yöneticilerini bir araya getiriyor. Başarılı isimler, restoran yatırımlarında büyümek isteyen katılımcılarla fikirlerini paylaşıyor.

Global Restaurant Investment Forum (GRIF), yatırımcıları büyümek isteyen fırsat ve konsept fikirlerinin bir araya geldiği bir platform. GRIF aynı zamanda dünyanın dört bir yanından fikirlerin, yeniliklerin ve en iyi uygulamaların paylaşıldığı bir forum. 12-14 Mart tarihleri arasında gerçekleşen etkinlik, dünya çapından birçok başarılı restoran grubunun CEO’larını bir araya getiriyor. Fikirlerin paylaşıldığı platformda aynı zamanda canlı tartışmalar ve konuşmalar da yer alıyor. Birçok farklı etkinlik ve resepsiyonlarla akşama kadar devam eden GRIF, son 4 yılda küresel restoran yatırım topluluğu için yıllık buluşma noktası olarak anılıyor.
Birçok başarılı restoran grubunun yer aldığı GRIF’te Vapiano Girişimci ve Danışmanı Vapiano Mario C., Jamie Oliver Restaurant Group Uluslararası Baş Operasyon Müdürü Nick Schapira, Ginza Project Küresel İş Geliştirme Direktörü Gunel Ismailova, Bill’s Restaurants CEO’su Dunca Garrood ve Hakkasan Group Küresel Restoranlar Genel Müdür Yardımcısı Gert Kopera sunumlarında paylaştıkları fikirler ile fark yarattı.  
Etkinlikte yapılan açıklamada GRIF 2019’un 25-27 Şubat tarihleri arasında Amsterdam’da gerçekleşecek. 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.