Dünyaca ünlü başarılı şefler Bangkok’ta gerçekleştirilen BITE Forum’da bir araya geliyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.03.2018 11:35:42

Dünyaca ünlü başarılı şefler Bangkok’ta gerçekleştirilen BITE Forum’da bir araya geliyor

Dünyaya adını duyurmuş birçok başarılı şef ’Global Gastronominin Geleceği"ni konuşmak üzere Bangkok Mandarin Oriental Otel’de bugün bir araya geliyor.

Bangkok son zamanlarda gastronomi konferanslarının merkezi haline geldi. Bugün başlayan Bite Forum Bangkok, dünyaya adını duyuran birçok başarılı şeflerin sunumlarına ve fikirlerine ev sahipliği yapıyor. Foruma katılacak olan şefler ’Gastronominin global geleceği’ hakkındaki düşüncelerini katılımcılar ile paylaşacak.

Belçika’nın Bruges kentinde bulunan Hertog Jan’den üç yıldızlı Michelin şefi Gert de Mangeleer, İspanya’da Nerua’dan bir yıldızlı Michelin şefi Josean Alija; Roma, İtalya’da Glass Hostaria’dan bir yıldızlı Michelin şefi Cristina Bowerman; Salmina, İtalya’dan Signum’un tecrübeli şefi Martina Caruso’nun yanı sıra şefliğini Gaggan Anand’ın yaptığı Asya’nın En İyi Restoranı ve Bangkok’taki “En İyi Restoran Ödülü” nü kazanan Gaggan, BITE’da yerel konuk olarak yer alacak. Mandarin Oriental Bangkok’ta bir diğer yerel konuk ise, iki yıldızlı şef Arnaud Dunand Sauthier tarafından yönetilen Le Normandie.

BITE’de yer alan diğer şefler ise şöyle; bir Michelin yıldızlı şefler Thomas ve Mathais Suhring; bir Michelin yıldızlı Bo.lan’dan Duangporn ’Bo’ Songvisava ve Dylan ’Lan’ Jones; House of Sathorn’dan Fatih Tutak; Lu Du’nun şefi Thitid ’Ton’ Tassanakajorn; Eat Me’nin deneyimli şefi Tim Butler; Bunker’in şefi Arnie Marcella; Esenzi’den şef John Becker; ve Bangkok’ta yer alan Nahm’ın eski şefi olan Prin Polsuk.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.