Palette Restaurant Eskişehir’e yeni bir soluk getiriyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.03.2018 09:55:45

Palette Restaurant Eskişehir’e yeni bir soluk getiriyor

Eskişehir’in çağdaş yapılarından Modernity bünyesindeki Palette Restaurant, soyut iç tasarımıyla lüks algınızı değiştirirken dünya mutfağını da Eskişehir’e getiriyor. Modernity isminin etkisini gururla taşıyan Palette Restaurant, eşsiz iç dizaynı ve dikkatlice seçilmiş müzikleriyle güzel bir ambiyans yaratmayı amaçlarken unutulmaz bir deneyim vadediyor.

Palette Restaurant, menüsünde yer alan kırmızı etlerin lezzetini doğanın içinden çıkarıp sofranıza getiriyor. Modern mutfak anlayışında yatan tat paletindeki çeşitlilik, lezzet olasılıklarını katlarken o ana ait bir haz yaşamanızı sağlıyor ve zamanınızı unutulmaz kılıyor. 

 Eskişehir’e yeni tatlar
Palette Restaurant’ın Deneyimli ustalarından Serdar Şaylan, başladıkları lezzet serüvenini şu şekilde aktarıyor. “Eskişehir, tarih boyunca bir çok kültürün bir arada bulunduğu eşsiz bir coğrafya, Eskişehir’in kültürel çeşitliliği doğal olarak burada yaşayan insanların damak tatlarına da yansımış. İşte tam da bu yüzden Eskişehir, yeni tatlar için mükemmel bir yer. Biz de Eskişehir’in modern yapısına uygun olarak bu lezzet arayışına profesyonel bir boyut kazandırmak istedik. Özel siparişlerle getirttiğimiz taze deniz mahsulleri ve kırmızı etlerde kullandığımız, Eskişehir’e özgü av hayvanlarıyla her yemeğin en doğalını ve en lezzetlisini elde etmeye çalışıyoruz. Menümüz dünya mutfağını yakından izleyerek ve modern mutfağın sunduğu çeşitlilikle hazırlanmıştır.”

Estetik iç dizayn, güler yüzlü hizmet ve 160 Kişilik oturma alanıyla Palette Restaurant, davet ve organizasyonlarınız için de masalsı güzellikte bir gecenin garantisini veriyor. Saat 11:00 ile 2:00 arasında hizmet veren lüks restoran; zeytinyağlılardan mezelere, salatalardan aperatif çeşitlere, etlerden balıklara, pizzalardan makarnalara, tatlılardan kokteyllere oldukça geniş bir menüye sahip. Alkollü - alkolsüz içecek seçenekleriyle her zevke hitap eden bir mekan konumunda. 

(Gecce Mekan)

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.