The Populist’te bahar festivalleri
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.03.2018 09:51:48

The Populist’te bahar festivalleri

The Populist, tüm dünyada kutlanan farklı etkinliklere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.The Populist bomontiada İrlanda’da doğup yayılan ve yeşil yonca temasıyla kutlanan St Patrick’s gününü iyi müzik ve iyi yemek mottosu ile kutlayacak…

%100 farklı ve özgün etkinliklerin adresi The Populist, tüm dünyada yeşil yonca konseptiyle kutlanan St Patrick’s günü için dopdolu bir program hazırladı. 16-17 ve 18 Mart’ta festival tadında geçecek üç gün boyunca bomontiada The Populist’te deneyimlenecek özel menüde imza lezzetler yer alıyor. Ispanaklı ve Ricotto PeynirliPizetta, Corned Rosto Dana Sosis ve tatlı olarak servis edilecek Yeşil Oreo Top Cake’in yer aldığı menünün güçlü lezzetlerine The Populist’le özdeşleşmiş craft tatlar eşlik edecek.

 

Güçlü tadımlar Degüstasyon Atölyesi’nde

 

Geçen yıl yoğun ilgi gören ve katılımın yüksek olduğu Degüstasyon Atölyesi bu yıl 17 MartCumartesi günü 15:00-16:30 saatleri arasında bomontiada The Populist’te gerçekleşiyor. Markanın ‘%100 craft felsefesiyle sadece 17 Mart’a özel hazırladığı tadım menüsünde başarılı brewmaster Philip J. Green’in özgün yorumları dikkat çekiyor. Degüstasyon Atölyesi’ne katılanların tadacağı imza lezzetler arasında, Fransız mutfağının ünlü lezzeti Kurudite, The Populist farkıyla hazırlanan Cheeseburger, Bavyera Usulü Beyaz Sosisve Portobello Pizetta yer alıyor.

 

Kendini müziğe bırak

 

Degüstasyon Atölye’si ve üç gün boyunca The Populist’te sunulacak özel menünün yanı sıra, birbirinden keyifli DJ performansları da St Patrick’s eğlencesini unutulmaz bir festivale dönüştürecek. 16 Mart Cuma günü DJ Çağlan Tekil, 80’ler ve 90’ların unutulmaz rock parçalarını müzikseverlerle paylaşacak. Festivalin tüm dünyada aynı anda kutlandığı 17 Mart Cumartesi günü ise kendine has dinleyici kitlesiyle tanınan DJ Levent Şen’in Indie Rock & Indie Pop ve Pop Rock performansı festival coşkusunu ikiye katlayacak.

 

Degüstasyon Atölyesi

 

Tarih: 17 Mart, Cumartesi

Saat: 15:00-16:30

Kişi başı Katılım Ücreti:90 TL (KDV ve Servis Ücreti Dahildir)

 

 

 

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.