Tatlı sevgilim benim! Özsüt’ten kalpleri ısıtan Sevgililer Günü pastaları
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.02.2018 12:57:40

Tatlı sevgilim benim! Özsüt’ten kalpleri ısıtan Sevgililer Günü pastaları

Özsüt, Sevgililer Günü’ne özel lezzetler hazırladı. Renkleriyle sıra dışı aşkları hatırlatan Harmoni Pasta, çikolata ve çileğin eşsiz uyumuyla romantik çiftlere özel Kalpten Kalbe ve sıcak sosu döküldüğünde içinden çıkan lezzetiyle sürprizlerle dolu bir aşkı anımsatan Sihirli Küre ile Özsüt sevginin en leziz tanımını yapıyor.

Özsüt, bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel üç yeni lezzet hazırladı. Özsüt’ün maharetli ustalarının tarifleri, tatları kadar tasarımlarıyla da her aşka hitap ediyor.
 
Kek katları arasındaki çikolata mus ile damaklarda eşsiz bir tat bırakan Harmoni Pasta, sevgililere özel olarak iki kişilik sunuluyor. Pembe kalbini çikolatalı parfeden alan pastanın üzeri ise püskürtme çikolatayla kaplı.
 
Kıpkırmızı görünümü, kalp dekorları, içindeki çikolatası ve çileği ile iki kişilik Kalpten Kalbe, aşkın en romantik hallerini yansıtıyor. Beyaz kalp çikolatanın üzerindeki kırmızı Hindistan cevizi süslemesi de zıtlıkların uyumunu eşsiz bir tasarımla sergiliyor.
 
Özsüt’ün Sevgililer Günü sürprizi ise Sihirli Küre. Gerçek çikolatadan hazırlanan lezzet topunun üzerine akıtılan sıcak kırmızı sos ile birlikte çikolata yavaş yavaş erirken, içinden çıkan Özsüt klasiği kaymak dondurma, keyfi doruğa taşıyor.
 
Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan lezzetler, Şubat ayı içerisinde tüm mağazalarda yerini alıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.