Pideor Beşiktaş’ta kapılarını açtı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.02.2018 09:36:09

Pideor Beşiktaş’ta kapılarını açtı

Aktaşlar Lezzet Grubu, Aktaşlar ve Nelipide Gurme’nin ardından tüketicisini yeni restoran zinciri ‘Pideor’ ile buluşturmaya devam ediyor. Pideor, birbirinden lezzetli pide çeşitlerinden oluşan menüsü ve sıra dışı konseptiyle Beşiktaş’ta lezzet tutkunlarını bekliyor.

Misafirlerine Türk damak tadına uygun yiyecekler sunmayı ilke edinen Aktaşlar Lezzet Grubu, fast-food sektörüne hızlı bir giriş yapan yeni markası Pideor’u Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda lezzet tutkunlarıyla buluşturdu.

Markanın 37 yıllık tecrübesini arkasına alarak, pidenin en hızlı en sağlıklı ve en lezzetlisini özel pişirme tekniği ile çok hızlı şekilde kapınıza getiren Pideor, uygun fiyat-iyi hizmet dengesini de koruyarak müşterilerine yeni lokasyonunda hizmet sunacak.

Pideor markasıyla 30 dakikada kapıya servis prensibini benimsediklerini ve fast-food sektöründe önemli bir boşluğu doldurmak için yola çıktıklarını dile getiren Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, ailenin 37 yıllık pide tecrübeleriyle bunu başarabileceğini söyledi. Aktaş, “Aktaşlar Lezzet Grubu, ev dışı tüketim pazarını her lezzeti ayrı ayrı taçlandıran, tüketiciyi yediğinden son derece memnun edecek markalarla buluşturmak vizyonuyla hareket ediyor. Bu vizyon doğrultusunda son olarak Pideor markamızla müşterilerimizin karşısına çıktık. Tüm markalarımızda olduğu gibi Pideor markamızla hızlı tüketim sektöründe öncü şirket olma hedefiyle büyüyoruz. İlk şubemizi açarken hedefimiz çok netti. Pideor’u 2018 yılsonuna kadar toplam 20 farklı lokasyonda konumlandırmak. Bu bilinçle önümüzde ki dönemlerde Pideor’u İstanbul başta olmak üzere diğer şehirlerimizde lezzet tutkunlarıyla buluşturma devam edeceğiz” dedi.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.