Bu Sevgililer Günü Godiva’nın özel lezzetleriyle tatlanıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.02.2018 09:58:51

Bu Sevgililer Günü Godiva’nın özel lezzetleriyle tatlanıyor

Premium çikolata üreticisi Godiva, Sevgililer Günü’nde sevdiklerine unutulmayacak bir hediye vermek isteyenleri sevgi ve lezzet dolu bir deneyime davet ediyor. Godiva’nın usta şefleri tarafından hazırlanan özel koleksiyon, yenilikçi ve benzersiz Godiva lezzetlerini bir araya getiriyor.

Sevdiklerimizin hayatımıza değer katan, paha biçilmez birer mücevher olduğunu düşünürüz. Godiva, bu duygulardan ilham alarak, sevdiklerinize birer mücevher olduklarını hatırlatabileceğiniz çok özel bir koleksiyon ve hediye önerisi sunuyor: “Collection Précieuse”. Her bir parçası değerli mücevherlerden esinlenerek hazırlanan Godiva Sevgililer Günü Koleksiyonu, Godiva’nın çikolata şeflerinin bugüne dek imza attıkları en yenilikçi koleksiyonlardan biri olma özelliğini taşıyor.
 
İngiliz illüstratör Jessie Ford tarafından tasarlanan sevgi temalı kutularda sunulan Godiva Sevgililer Günü Koleksiyonu, sevdiklerini lezzetle ödüllendirmek isteyenlere benzersiz bir seçenek öneriyor. Koleksiyon, 4, 6, 9, 21 veya olmak üzere farklı kutulardaki çeşitleri ile Şubat ayında Godiva mağazaları ve www.godivatr.com‘da satışa sunuluyor.
 
Godiva, sevgisini çikolata ile anlatmak isteyenleri, Sevgililer Günü Koleksiyonu ile buluşturmak üzere mağazalarına davet ediyor.
 
Godiva Sevgililer günü özel koleksiyonu:
 
Fıstıklı pralin
Parlak ve değerli bir mücevher görünümündeki yeşil çikolata, olağanüstü fıstık praliné dolgusu içeriyor.
 
Badem&Kahve pralin
Kremsi mus dokusunda badem ve kahve praliné dolgusu içeren, sütlü çikolata renginde bir mücevher.
 
Badem ve kahveden, leziz fıstık praline uzanan yenilikçi lezzet kombinasyonlarından oluşan mücevher şeklindeki 2 yeni çikolatanın her biri, Godiva şeflerinin seçkin tariflerinden doğmuştur.
Ünlü İngiliz İllüstratör Jessie Ford tarafından tasarlanan özel paketleme seçenekleri ile sunulan çikolatalar, bu Sevgililer Günü’nde sevdiklerini etkilemek isteyenlere mükemmel bir seçenek sunuyor.
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.