Little Caesars Sucuk Karışık Pizza ile tanışmayan kalmasın
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.01.2018 11:05:10

Little Caesars Sucuk Karışık Pizza ile tanışmayan kalmasın

Nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza, yeni yılın ilk günlerinde yaza damgasını vuran Sucuk Karışık Pizza’yı uygun fiyatlarla pizza severlerle buluşturuyor. Günlük hazırlanan taptaze hamuru, mevsim domateslerinden üretilen özel domates sosu, gerçek mozzarella peyniri, dilim sucuk, mısır, yeşil biber ve kekik’in muhteşem birlikteliğini sunan Sucuk Karışık Pizza ocak, şubat ve mart ayları boyunca Gel-Al Servisi kapsamında sadece 14 TL’ye pizza severlerle buluşacak. Ayrıca Little Caesars Pizza, kampanya kapsamında 2 veya üstü Orta Boy Sucuk Karışık siparişlerinde fiyat farkı olmaksızın evlere servis kolaylığı da sunuyor.

Türkiye’de birçok yeniliğe ve ilk’lere imza atan Little Caesars, pizza ailesine yaz aylarında kattığı Sucuk Karışık Pizza için çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Her şubede günlük hazırlanan taptaze hamuru, mevsim domatesleriyle hazırlanan özel sosu, gerçek mozzarella peyniri, dilim sucukları, mısır, yeşil biber ve kekik’ten oluşan enfes içeriği ile özellikle sucuk severleri mutlu edecek Sucuk Karışık Pizza, Little Caesars’ın ocak ayından mart ayının sonuna kadar sürecek avantajlı kampanyası ile pizza severlerle buluşacak.


Kampanya kapsamında; Little Caesars’ın en yakın şubesine giderek avantajlı fiyatlardan yararlanma imkanı sunan Gel-Al servisi farkıyla 14 TL’ye dumanı henüz üstündeyken alınabilen Little Caesars Orta Boy Sucuk Karışık Pizza; mozzarella, sucuk, mısır, yeşil biber ve kekik’in muhteşem uyumuyla da fark yaratıyor.

 

Sen gidemiyorsan Sucuk Karışık sana gelsin!

Nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza, kampanya kapsamında pizza severlere bir kolaylık daha sağlıyor. 2 ve daha üstü Orta Boy Sucuk Karışık Pizza siparişlerinde, fiyat farkı koymaksızın, evlere servis kolaylığı da sunuyor. Little Caesars’ın yeni kampanyası hakkında daha fazla bilgi için https://www.littlecaesars.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.