10 Karaköy İstanbul, üçüncü yılını kutladı!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.01.2018 11:34:35

10 Karaköy İstanbul, üçüncü yılını kutladı!

10 Karaköy, 3. Yilini, onden gelen “lifestyle” konaklama sektoru sirketlerinden sbe’nin global portfolyosuna katılarak gorkemli bir parti ile kutladi. Butik yaşam tarzı otellerinin öncüsü olan sbe, 23 otelin, 70 restoranın ve 41 salonun bulunduğu eşsiz bir dünya portföyüne sahip olması ve misafirlerine 360 derece eşsiz bir deneyim sunmasının yanı sıra birinci sınıf tasarım mekanlar, ödüllü eğlence ve olağanüstü yemek deneyimi de yaşatıyor.

Geceye, sbe’nin Ortadoğu ve Avrupa’daki Operasyonlar Başkanı Chadi Farhat’a ve 10 Karaköy Genel Müdürü Eylem Atalay’ın ev sahipliğinde Arzu-Ömer Sabancı, Ayşin-İsmail Ekşioğlu, Dilek Türker, Didem Kurdoğlu, Seda Domaniç gibi birçok önemli isim katıldı. Konuklar, Tarihi 18. Yüzyıla dayanan,eski Balıklı Rum Hastanesi restorasyonu ile 3 yıl önce kapılarını açan 10 Karaköy’e ait binanın muhteşem atmosferinde,  Devlet Opera ve Balesi’nin bu geceye özel hazırladığı gösteriyi izlediler. Sonrasında,  davete yakışır bir partiyle eğlenceye devam ettiler.
 
Sbe’nin Orta Doğu ve Avrupa’dan Sorumlu  Operasyonlar Başkanı   Chadi Farhat şunları söyledi: "lüks oteller ve residanslar, hızlı ve rahat yemek alanına kadar, sbe, portföyümüzün tamamında küresel ayak izimizi genişletmenin heyecanı içerisindeyiz. Dünyanın dört bir yanındaki, 10 Karaköy’de de olduğu gibi, 360 derece bir yaşam tarzı deneyimi sunan benzersiz bir konuma sahibiz.”
 
10 Karaköy Genel Müdürü Eylem Atalay, "Açılışından bu yana 10 Karaköy, İstanbul’un gastronomi, eğlence, mimari, tasarım ve sanat ile anılan eşsiz bir konuma kavuştu. Sbe ailesinin bir parçası ve ikonik yaşam tarzı sunan markalarından biri olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.”
 
Arjantin, Bahamalar, Bahreyn, Brezilya, Kolombiya, Japonya, Kuveyt, Meksika, Katar, Suudi Arabistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık da dahil olmak üzere önümüzdeki birkaç yıl boyunca yaşam tarzı konukseverliği şirketi dünyadaki 14 ülkede var olacak.
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.