Grill Branché’den yılbaşı menüsü
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.11.2017 09:28:02

Grill Branché’den yılbaşı menüsü

Grill Branché muhteşem lezzetler ve eğlenceli performanslar eşliğinde yılbaşı gecenize keyif katacak.

Modern mimari tasarımının verdiği özel ambiyansıyla Grill Branché Restaurant & Lounge, yeni yıla muhteşem bir akşam yemeğinin ardından keyifli bir eğlenceyle girmek isteyenlere unutulmaz bir gece vaat ediyor.

 

Grill Branché yılbaşı gecesi, farklı mutfak kültürlerinden esinlenerek hazırlanan başlangıçlar ve kömür ızgara ateşinde pişen kaliteli etlerle birlikte, zengin şarap kavından seçkiler, nefis kokteyller ve daha birçok sürprizle misafirlerini ağırlıyor.

 

Yemeğin ardından geceye eğlence ile devam etmek isteyenler, lounge kısmında DJ performansı ve canlı müzik eşliğinde, geçen bir yılın yorgunluğunu atıp eğlenceli vakit geçirebilecek. Yeni yıla yepyeni bir mekanda yeni dileklerle girecek misafirler, Grill Branché barmen ekibinin yaptığı imza kokteyllerle farklı ve çok özel tatlar deneyimleyecek.

 

Kalıplaşmış steak restoranlarından farklı olarak sofistike Avrupai bir restoran deneyimi sunan mekan, başlangıçlardan ana yemeğe, salatalardan tatlılara dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini usta şeflerin yorumuyla misafirlerine sunuyor.

 

Umutların tazeleneceği, özel lezzetlerin tadılacağı ve keyifli performansların sergileneceği gecede misafirler 2018’e Grill Branché’de “Merhaba” diyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.