Beta Tea’den yeni yıla özel “Wish” koleksiyonu
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.11.2017 10:34:29

Beta Tea’den yeni yıla özel “Wish” koleksiyonu

Yeni yılda hediye anlayışına farklı bir boyut getiren Beta Tea, yılbaşına özel hazırlanan “Wish” çay koleksiyonu bu yıl sevdikleriniz için lezzetli hediye alternatifleri sunuyor.

Yılbaşı süslerinden esinlenilerek tasarlanan Beta Tea “Wish” çay koleksiyonu her biri ayrı bir dileği temsil eden altı renkli küreden oluşuyor. Sağlık, barış, para, mutluluk, başarı ve aşk dilekleri ile hazırlanan eğlenceli ve benzersiz “Wish” hediyelik çay ambalajlarının her birinin içinde, tazelik ve doğallık hissi veren, sıcak suda çiçek açarak eşsiz bir görünüm sergileyen yeşil çay lezzeti yer alıyor.

Beta Wish Collection’ı oluşturan altı zarif küreden biri olan kırmızı renkteki aşk küresi; yeşil çayın sağlığını, lavanta çiçeğinin zarif lezzeti ile buluşturarak kalp şeklindeki özel formuyla eşsiz bir lezzet şöleni sunuyor. Mutluluğu temsil eden sarı küresi ve başarıyı temsil eden mavi küresiyle yeşil çayı, lavanta çiçeğinin zarif lezzeti ile buluşturarak oval formundaki

sunumu ile tadına doyulmaz bir çay deneyimi sunuyor. Sağlığı temsil eden gri küresi, yeşil çayı kırmızı amaranth çiçeğinin zarif lezzeti ile birleştirerek yıldız formunda bir görüntüyle çay içmeyi eğlenceye dönüştürüyor. Huzuru temsil eden yeşil küre ve parayı temsil eden mor küresiyle yeşil çayın ferahlık veren tadını unutma beni ve mavi kantaron çiçeklerinin zarif lezzetiyle bir araya getiren Beta Tea, çam ağacı ve çiçek formunda eğlenceli sunumlarıyla da benzersiz lezzet deneyimi vaat ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.